Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van akkor, ha egy macska...

Mi van akkor, ha egy macska vérzik? Nem tudom megmondani pontosan honnan jöhet a vérzés, de a takarón vannak vérfoltok. Igaz, hogy pár napja ellett az egyik, de ezt ma vettem észre. Van olyan, hogy ellés után vérezhet? Mérgezésre gondolok.

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 12:10
 1/2 Imola Ágnes ***** válasza:
55%
Ajaj...nem lesz ennek jó vége, nézd meg. Lehet hogy ez is elleni fog.... vagy a másiknak lett baja, aki ellett...a mérgezés nem igazán produkál ilyen tüneteket...de nem tudom, talán egy tanár, vagy postás, vagy állatorvos segíthetne...valamelyik biztosan ....
2013. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha mérgezésre gyanakszol, akkor állatorvoshoz kéne menni sürgősen!

Meg lehet, hogy a frissen ellett macskát sem ártana megmutatni, mert vérezgethetnek pár napig ellés után, de fennállhatnak komplikációk itt is (pl ha nagyon vérzik).

De az is lehet, hogy valahogy összevérezte a tarkóját a frissen ellett macskából kijövő véres váladékkal..

Mi ezt nem tudjuk innen eldönteni, hogy mi lehet a baj pontosan. Ha aggódsz, akkor menj állatorvoshoz.

2013. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!