Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy javíthatnék ezen és...

Hogy javíthatnék ezen és miért csinálja?

Figyelt kérdés
Az egy éves Perzsa lány cicám mindig az emeleten akar lenni. Például:Lehozom mellém a nappaliba és becsukom az ajtót.(hogy ne menjen megint fel)Ha kinyitom automatikusan felszalad. Ott kap kaját. Gondolom azért akar állandóan ott lenni de ha mondjuk velem együtt jön fel és én nem adok neki nedvestápot(száraz mindig van előtte) akkor fel-l a székre és le sem akar jönni a földszintre csak ha lehozom. Mellesleg ha nedvestápot adok neki akkor sem jön le. Nincs lent szivesen, pedig van lent neki kosara. Azt szeretném ha zárt ajtók és barikádok nélkül nézhetnék vele tévét anélül ,hogy felrohanna.

2013. szept. 15. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért megy fel mert éhes. meg van szokva neki hogy fent kap enni.
2013. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó de én belőlem nem ömlik a nedveskaja. Állandóan mégsem lehet éshes.
2013. szept. 15. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Saját megad válaszoltad meg a kérdést, ott szeret lenni. A macskák önállóak, nem mindegyik szeret a gazdi ölébe kucorogni, pláne tv-t nézni. Nállam pl a 2-ből egyik sem. Tartsd tiszteletben azt hogy ő mit szeretne.
2013. szept. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Ja :)

2013. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!