Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Ne légy könnyen kapható",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ne légy könnyen kapható", "Hagyd, hogy harcoljanak érted", "Kéresd magad", "Légy elérhetetlen". Nekem ez nem megy. Hogy javíthatnék ezen?

Figyelt kérdés

Én nem tudok hideg lenni azzal, akit kedvelek. Nem tudom elutasítani, örülök, hogy vele lehetek, örülök a lehetőségeinek, amit felajánl. Ez nagyon nagy baj?

Pár dolgot azért még elmondanék:


1. Önbizalomhiány... Nem érzem magamat annyira jónak, hogy valaki tovább harcoljon értem, ha egyszer visszautasítom. Félek, hogy azt gondolja: "ehh, elsőre nem jött össze, de nem ér annyit, hogy tovább küzdjek". És ez rossz.


2. Pl: volt egy srác, aki meg akart csókolni (nekem is tetszett, de még mennyire..). De nem engedtem, mert akkor lett volna az első, és kicsit beparáztam. :D Na, és amikor ezt elmeséltem a barátnőmnek, ő mondta, hogy "Hú, jól csináltad, így legközelebb méginkább le akar! Kihívás a számára". Pedig nem akartam, hogy az legyen! :/


2012. dec. 28. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiányoddal kezdhetsz valamit, az nagyon nem jó, ha van. Ne azért engedj közelebb valakit, mert félsz, hogy ez csak egy soha vissza nem térő alkalom és lépni kell, mielőtt meggondolja magát. Hanem csak azért, mert érdekel.

Nekem van önbizalmam, mégse szeretek játszmázni. Soha semmi gondom nem volt a (pár)kapcsolatkiépítésekkel. Működik így is.

2012. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ha én azt látom, h nem érdeklődik irántam egy lány, hagyom a francba, mert nem tetszem neki. Persze ez nem azt jelenti, h ugorj az ágyába az első randin, de azért legyen egyértelmű, ha bejön neked!
2012. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt fiúként, vagy lányként írod?
2012. dec. 28. 09:57
 4/12 A kérdező kommentje:

Dehogyis, azért ugrásokról szó sincs.

Csak pl ez a csók.. Nem engedtem először, amikor akarta. Pedig én szerettem volna, csak mondom, féltem. És hogy nekem ez nem menne (ha összeszedném magam)

2012. dec. 28. 09:58
 5/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

legelső része: nem is kell hidegnek lenni azzal akit kedvelsz elvégre akkor hogy jön le neki hogy kedveled? a női logika éles mint 1 plüss mackó és vág mint a foci labda.

persze ez nem azt jelenti hogy hegyre halomra qrválkodni kell :) [bár nyilván nem ezt műveled de azért miheztartás végett megjegyeztem.]


1.: ELUTASÍTÁS után mi a vérnek harcoljon tovább? elmagyaráznád nekem h milyen logika szerint kell teperni valaki után akinek NEM kellesz?: D a női logika..

az ELUTASÍTÁS és a nehezen kapható totál nem ugyanaz..

amúgy meg a party ribiken kívül minden lánykáért meg kell küzdeni szóóóóóóóval.. mármint oké téged momentán 3 szép szó után le lehet kapni de ettől még el kell érni azt h "besz*pd" azt a 3 szép szót nem ?:D gondolom vadidegeneknél ez nem működik.


2.: bnőd logikája szerint a kutyám csak azért is a szőnyegre fog szrni hiába rúgom orrba. [most na v 10 annyiba fájt mint a kutya :D]

2012. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel ne foglalkozz, ez csak azok használják, akik színházat adnak elő a másik embernek, hogy jobb színben tűnhessenek fel-mint akik valójában. Ezért az ilyen kapcsolatoknak szakítás a vége. Szemben azokkal akik önmagukat adják az első pillanattól kezdve:)
2012. dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy ne hallgass ezekre a bárgyú "praktikákra". Ha valaki érdekel, azzal igenis éreztesd! Sokkal jobb és izgalmasabb lesz mindkettőtöknek az ismerkedés.

Bénázni, szendén szégyellősnek lenni szabad, hiszen még csak most ismerkedsz ezekkel a dolgokkal. Sőt, ha a srácnak előadod az "aggodalmaidat", talán még aranyosabbnak fog tartani és ráadásul őszinte és nyílt leszel :-)

2012. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Persze, le akartam írni, hogy ez csak azoknál van így akikkel köcslönösen tetszünk egymásnak. Egy ismeretlennel niylván másképp történne.


És milyen, aki nehezen kapható? Ha pl a srác elhívna randizni, akkor persze, hogy igent mondanék. De sokan meg azt, hogy nem, és engem lekurv@'znak emiatt, hogy "jaj te egyből belementél, rögtön le is fektet,mi?".

2012. dec. 28. 10:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Akik emiatt lekurv@znak, azok egyedül is fognak maradni.
2012. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

9: akik emiatt leqrvázzák azok túlkompenzálnak és A: életükbe nem volt még szorosabb kapcsolatuk mint a plüssmaci ölelgetés [csak hogy tematikánál maradjak]

vagy B: több fszt fogtak mint kilincset.


kérdező: mennyire könnyű elnyerni a bizalmad? ha nehézkes akkor már az is "nehezen kapható" nem? ne csak onnan számítsuk már 1 csaj felszedését mikor a lelkemnek le esik [jó lassan és hangosan :D] hogy fel akarjuk szedni.

2012. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!