Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti felengeditek a cicáitokat...

Ti felengeditek a cicáitokat a konyhapultra és az ebédlőasztalra?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, attól hogy családag még nem tehet meg mindent. Nállunk is ágyon, ágyban alszanak, és nagyon jó dolguk van. De attól még nem mehetnek az asztalra. A gyerekeimet sem engedem az asztalon ülni, a macskát sem.
2013. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Megértem...én sem hagynám azért ,hogy a pulton aludjon vagy ilyen de azért ha kedve tartja átsétálhatna rajta.
2013. szept. 16. 20:29
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha lenne szoba cicánk, az asztal akkor is TABU lenne neki!

Akármennyire is családtag, nem ott a helye.

Biztosan van olyan hogy felszökik az asztalra, de lekergetném onnan.

Persze ha felnősz, lesz egy társad, annak is lesz véleménye a cica felmehet - e az asztalra vagy sem.

Biztosan változni fog a véleményed.

2013. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazad van előző!Valóban undorító ha egy macska a pulton és az asztalon kényelmesen elvan! Én sem szoktam a pulton járkálni és aludni szóval természetesen ezt neki sem lenne szabad. De ha mégis felugrana akkor sem ölném meg.
2013. szept. 23. 14:26
 15/16 anonim ***** válasza:

Életünk része a macska is. ( nekünk a kertbe van, de a gang is tabu ).

Simán lezavarni, és semmi több.

Lányomék kutyája is nagyon fiatal és mindig felugrálna akire csak lehet. Szerintem ez se helyes.... Féleg ha szép ünnepi ruha van rajtunk.

Hangosan rászóltam : Nem! És értette.

Meg fogja tanulni hogy nem mehet fel az asztalra.

2013. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
az enyém a kenyeres kosárban alszik (mióta ott alszik nem tartunk benne semmit, a macskán kívül). viccet félretéve, nekem bárhova felmehet, nem zavar, ugyanúgy a kutya is felmegy (kivéve az asztalra, mert ahhoz szerencsére kicsi). megtanítani nem lehet (annyira akaratos macska, hogy nem magyarázol meg neki semmit), persze amikor észreveszem lezavarom. az előző macskám okosabb volt némelyik kutyánál, de ha nem tetszett neki vmi, akkor ő sem figyelt rám. pedig következetes voltam mindegyikkel.
2013. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!