Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskam beteg?! .

A macskam beteg?! .

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap a macskam sunyin furan nezett es amikor hozza ertem simogattam kicsit erősebben es morgott es ugy nyavogott amikor ket kan macska veszekszik..amugy ő fiu cica..mi lehet vele??Nem eszik mar tegnap ota furcsa..Ma is a nagymamamek reggel lattak csak a napon fekudt szomoru volt..Tegnap csak delutan lattam en es csak este 10-korul jott haza sunyin nezve lopodzva es ment le aludni a pincebe..Most sincs itthon en egesz allo nap nem lattam mar annyiszor kerestem meg megsirattam..mi lett vele?megmérgezték vagy szerelmi banata van vagy rosszat ossze evett vagy naluk is van olyan ami nalunk hogy kamaszok kezdunk lenni vagy mi a baja? Kerlek irjatok sokan nagyon megkoszonnem!!
2013. szept. 16. 21:33
 1/4 anonim válasza:
van rajta pl egy sérules? mert akkor lehet hogy ossze marakodot valamelyik macskaval vagy voltal vele orvosnal nincs serulese pl tores horzsolas??
2013. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YasminaN válasza:
Mennyi idos a cicad? Az enyem akkor csinalt ilyent amikor mar nagyon idos volt.Elofordul,hogy a macskk idoskorukra nem igazan orulnek annak ha nem hagysz nekik beken.
2013. szept. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 eves fiu es 1 honapos..
2013. szept. 17. 07:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvittuk allatorvoshoz es azt mondtak hogy allitolag virusos fertozes 95 100%-ban nem mergezes..most kapott inekciokat es most is ugyanolyan de talan egy kicsit jobban van..es meg azt is mondta az orvos hogy a belei tele vannak gazzal..
2013. szept. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!