Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltört a macskám lába (valoszi...

Eltört a macskám lába (valoszinuleg a terde) de 60 ezer forint a mutet nekunk meg a 7ezer forintos rontgenre sincsenpentunk mit tegyek?

Figyelt kérdés
igy is 5700 ft volt csak az h megvizsgaltak......imadom a kiscicamat 4 honapos csak es azt sem tudjuk h hogyan tort el elvileg vagy leesett calahonnan vagy atment rajta egy kocsi....konyorgom h segitsen valaki mert ha valami baja lesz nem elem tul az apam igy is el akarja altattatni mi a sz*rt csinaljak?? Bp.15lány

2013. szept. 17. 18:50
1 2 3
 11/28 Platypus ***** válasza:

Keress másik orvost, 5700 egy vizsgálatért irreálisan sok. A műtét ára nagyjából stimmel, de ahol egy vizsgálattal így lehúznak, ott mással is le fognak.

Ha nem műtik meg, akkor sem hal bele, de élete végéig sánta lesz. Ezért kár lenne elaltatni szegényt. Természetesen sokkal jobb lenne neki megműtve és egészségesen élni, na de egy sánta élet még mindig sokkal jobb, mint az altatás.

2013. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Hová valósi vagy?

Dr Töltéssy Zsolt hatvani állatorvos 3000 ft-ot kért el tőlünk mikor a kutyánknak eltört a lába.Gipsz,infúzió,gyógyszerek minden egyébbel együtt.Nagyon szereti az állatokat mindent megtesz értük és rendkívül jó orvos.Még Pestről is hozzáhordják az állatot.Du 5 órától akár éjjel 2ig is rendel,ha vannak sokan,épp ezért telefonon viszont nem nagyon érhető el.Címet a neten tudsz nézni.

2013. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Van a harmadik kerületben a Család utcában egy remek állatorvos. Szerintem még részletbe is belemegy, keress rá neten és hívd fel.
2013. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
17%
" ha nincs elég pénzed miért kell állatot tartani" üzenném ezeknek a drágalátos válaszadóknak hogy régen sem hordták falun az állatokat orvoshoz még is meggyógyultak nyalogatták sebeiket mert nekik az jót tett otthoni ápolás s meggyógyul. nem lesz már a régi a lába de nem fog belehalni.. És igen is akinek nincs erre pénze annak is van joga egy állat szeretetéhez..
2013. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
29%
utolsó vagyok: kérdező hogy viseli a cica?
2013. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak 1 hónapja tört el a lába. Állatorvos asszisztensnek mutattuk meg, és ő mondta h semmi értelme elvinni állatorvoshoz, mert csak lehúzna pénzzel. A lényeg az, hogy gipsz meg minden nélkül meggyógyult a cicám. Mondjuk az én cicámnak a combja tört el. Annyit mondott az asszisztens h lehet h sántítani fog, de hála égnek nem. 4 hónapos kiscica.
2013. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszt


Hat nagyon szomoru es nyavog is meg kaparaszik

2013. szept. 18. 19:38
 18/28 anonim ***** válasza:
ájj.. ez nem jó jel.. :( ugye nyalogatja a sebét ? lehet fáj neki lehet le kellene fertőtleníteni neki bekötözni de én ehhez a részéhez nem értek de ha nem engeded koszba hanem bent van esetleg lakásban és nem fertőződik el vagy ha nem vérzik el túléli. Vérzik neki?
2013. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
nem verzik neki
2013. szept. 19. 17:05
 20/28 anonim ***** válasza:
Akkor semmi baj nem lesz. :) Nyugodj meg. Forr neki összefelé ott a seb?
2013. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!