Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltört a macskám lába (valoszi...

Eltört a macskám lába (valoszinuleg a terde) de 60 ezer forint a mutet nekunk meg a 7ezer forintos rontgenre sincsenpentunk mit tegyek?

Figyelt kérdés
igy is 5700 ft volt csak az h megvizsgaltak......imadom a kiscicamat 4 honapos csak es azt sem tudjuk h hogyan tort el elvileg vagy leesett calahonnan vagy atment rajta egy kocsi....konyorgom h segitsen valaki mert ha valami baja lesz nem elem tul az apam igy is el akarja altattatni mi a sz*rt csinaljak?? Bp.15lány

2013. szept. 17. 18:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%
Amikor vállalsz egy macskát, akkor gondolni kell arra is hogy mi lesz ha orvosra lesz szüksége... Nem csak a napi 2000 ft kaját kell neki biztosítani. Szegény cica... Ha még segítségre szorul, akkor írj és állom a költségeit.
2013. okt. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kérdező a 8-as jót írt és azon kívül még sok jó válasz érkezett. Tudsz a macskáért tenni! Ha apukádat nem tudod rávenni akkor te magad cselekedj pl amit 8-as írt. Én mondjuk biztos elég rossz lennék a helyedben, megzsarolnék valakit vagy kit tudja, hogy hagyhat egy macskát szenvedni?!

Az állatorvos akinél voltatok nagyon drága, ne vigyétek oda többet. 1000 az ok, még 2-3 ezer is belefér, de 4-5-6 egy vizsgálatért? Na ott valami nagyon nem jó.

Akár mondhatnád azt is apukádnak hogy szülinapodra ezt kéred, és találsz olan orvost aki olcsóbban végzi el (igazából a legtöbb orvos olcsóbban végzi szóval biztos hogy találsz ilyet). Nem mindig tud regenerálódni magától. Ja és adj neki néha nyers húst, pl csirke zúza "kúra" szokott segíteni (olcsóbb mint a macskakaja, mert kilója nincs annyi mint a konzerves dolgoknak), de orvos az fontos lenne amellett.

Nálunk elég jó az állatorvos és olcsó. Ha elviszed 21-es válaszolóhoz, akkor én el tudom vinni jóval olcsóbb (és remek) orvoshoz, szóval csak tessék kérdező, minden az orrod alatt van. Ha még ezek után is hagyod szenvedni az a te lelkeden szárad.

2013. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
utolsó előtti? napi 2000 forint kaja.. ezt te sem mondod komolyan.. minden nap csirkét etetsz vele vagy mivel eteted te ??
2013. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Hogy van a cica?
2013. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Az én macskámnak is el volt törve három éve a lába, és a medencéje is roncsolódott, elvittük a dokihoz, megröntgenezte, műtétet nem vállaltuk be, mert drága volt, de a doki azt mondta, hogy jó esély van arra, hogy összeforr a csontja. Azóta meggyógyult, sánta, és azóta sokkal jobban szeret minket, mint előtte tette (nagyon félénk macska volt, testvére szeme láttára halt meg fél éves korában, szerintem azért félt tőlünk is egy kicsit), tud futni, sánta, de azért élőlény, és nem fáj neki, így nagyon boldog vagyok miatta :) A baleset után egyszer szült, azt hittük nem éli túl, nagyon megijedtünk, azóta tavaszonként elvisszük az állatorvoshoz injekcióra a terhesség ellen. Sose add fel, ha valami baj van, mindig gondolj a legjobbakra. És remélem a te cicád is jól van :)
2013. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Próbálj tőlük segítséget kérni! [link] Rex Kutyamentő Alapítvány
2013. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nyugtatásként: Találtunk egy törött lábú cicát múlt héten és nem volt túl jó állapotba azóta rááll a lábára igaz sánta de tud szaladni meg egész nap csatangol :)
2013. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Fibri válasza:
Durva az a a megközelítés hogy akinek nincs pénze ne tartson állatot, nekem is csak ideszegődtek a mecskáim és nem fogom utcára tenni mert nincs pénzem enni adok nekik de az hogy állatorvoshoz vinni az azt jelenti hogy luxus életen eltartani egy embert .
2016. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!