Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek tényleg igaza van?

Szerintetek tényleg igaza van?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Anya nem engedi, hogy macskám legyen, mert sokáig él én meg nem maradok örökre itthon. Jól tanulok, általában rend is van körülöttem. De nem engedi... az oszt társaimnak pedig mindnek van kutyája(több is) macskái, és valakinek lova(i) is van(nak). Főként felnőttek válaszát várom...
2013. szept. 21. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Amit it leirtal azt mond meg nekik is es ha sokaig el akkir meg mivan majd oda ajandekozod valakinek

enny ezt mond nekik 34/F

2013. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is valahol az elsővel értek egyet. A szülők többnyire attól félnek, hogy végül nekik lesz plusz gond, mert a gyerek ráun vagy felnő és a macska ott marad. Szerintem is mondd meg nekik, hogy ha már felnőtt leszel és elköltözöl, akkor felnőtt fejjel meg tudod majd oldani a helyzetet, hogy ne az ő nyakukon maradjon a macskád. :) 31N
2013. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem feltétlen felnőttként megy el otthonról.Elmehet másik város középiskolájába is,lehet koleszos,a főiskola egyetem szintén költözéssel jár,de még nem felnőtt.


Anyukád nem akar magának plusz gondot.


Nekem kutyusom és cicám is van,de ahogy elköltöztem hoztam is magammal mindenkit,mert én vállaltam értük felelősséget.Ez nyilván a későbbiekre nézve jelent nagyobb gondot.A kutya és macskatartás sem olcsó.Nincs kereseted anyud dönt,hogy akar-e vagy tud-e kiadni pénzt.


Próbáld meg 15-16 évesen feldobni megint ezt a témát,addigra kialakul,hogy hova jársz középiskolába és mennyi szabadidőd van egy nap.Plusz azt is lehet tervezgetni,merre mész továbbtanulni,már ha mész és bele lehet kalkulálni a macskát.

2013. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A középsuli téll nagyon közel van anyu is a városban dolgozik. Egyetem az Budapest (állatorvos szeretnék lenni) gondoltam rá és igen elviszem. A macska nem éjjel-nappal ugató csivava, ebből a szempontból remélem könnyebb dolgom lesz albérlet kérdésben. Egyépként sajnos olyan gyerek vagyok aki már logikusan eltervezte élete főbb céljait. No meg persze küzd is értük rendesen. :))
2013. szept. 22. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!