Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvosok vannak itt? Mi...

Állatorvosok vannak itt? Mi lehet a baja? Hívjak megint orvost?

Figyelt kérdés
A cicám pár napja nagyon rosszul volt,nem bírt menni(konkrétan mozdulni alig bírt,volt olyan,hogy meg akart fordulni és inkább nem csinált semmit,mert nem bírt,vagy volt olyan h a lábát odébb akarta rakni,de csak morgott és nem bírta),azt hittem,hogy az első lábai fájnak,mert nem bírt rájuk állni.Kihívtam az orvost,azt mondta,hogy a gerince fáj,adott neki 2 injekciót,1-2 óra múlva már sétálgatott,felugrott az ágyra,stb. Kb 2 napig jól volt,de kb 1-2 órája észrevettem,hogy megint nehézkesen áll a lábaira és morgott,mikor felvettem.Most akkor vissza fog esni?Mi lehet a baja?Mit csináljak vele?Hívjam ki megint az orvost?Tudok neki valahogy segíteni,amíg a doki ki nem tud jönni hozzánk?

2013. szept. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ,megint hívd ki a dokit! És kérdezd meg ,hogy konkrétan mivan a cicáddal!Mi van a gerincével??
2013. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kijáró orvossal semmit nem érsz. El kell vinned olyan rendelőbe, ahol akár röntgent i9s tudnak csinálni, hogy mi okozza a tüneteket. A " gerince fáj" igen sok mindentől lehet.
2013. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony,neked kell egy rendelőbe elvinned és röntgenezzék meg.
2013. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Felhívtam a dokit,de reggelre már semmi baja nem volt.Az orvos szerint(és szerintem is ez a valószínű) biztos hirtelen ugrott,vagy vmi hasonló,és meghúzta.De este kipihente magát és már semmi baja. :)

Valószínűleg vagy ízületes, vagy megütötte magát,és ez okozta a múltkor a gondot. :)

2013. szept. 24. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!