Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális, hogy ilyen a heg...

Ez normális, hogy ilyen a heg a 15. napon? A többi lent.

Figyelt kérdés

15 napja ivartalanította a dokink a lány macskánkat. És az lenne a kérdésem, hogy normális hogy kilóg a belső varrat? 1.-es számmal jelöltem. És mintha ott egy apró lyuk is lenne. De lehet csak így forrt össze. A cica foltos. És a heg nagyon szép neki, csak ott van egy kis lyuk ahol a cérna is kilóg. Így forrt volna össze? A kép eléggé rossz minőségü. Múlt hét Pénteken lett volna a varratszedés, de nm vittem el. De nem is bánom, mert azóta sokkal szebb lett a seb. Csak annyi, hogy van ott egy kis lyuk. Nem váladékozik meg semmi. Csak a varratot ezért nem szedettük ki. De pénteken megyünk megmutatni a dokinak, hogy baj ha így van. Gondolom nem olyan nagy gond, mert akkor váladékozna ha gond lenne. Igazi kis vírgonc ez a macska. Nektek volt már így? VAGY ilyen a varrat?

Van itt kép róla.: [link]


[link] Azért élőben jobban látszik.



#ivartalanítás #varrat #heg #ivartalanított lány macska #ivartalanítás után varrat #szép varrat
2013. szept. 25. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Múlt hét Pénteken lett volna a varratszedés, de nm vittem el."

Hát elég baj h ennyire lesz*rod a dolgot.

Valószínűleg,ha nem kellett vna még kiszedni,a doki nem szedte vna ki...

Mellesleg ha nem jól forrt volna össze,vagy baj lenne a lyuk,akkor segített volna...

Vidd vissza a dokihoz,ne itteni tippelgetések alapján dönts a cica sorsáról...


(Amúgy meddig tervezed még benne tartani a varratot szerencsétlenben? -.-")

2013. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pénteken viszem, a dokihoz! Írtam is! Az ivartalanításnál duplán kapta az altatókat is, mert olyan rős a szervezete, hogy nehezen aldudt el. Így is mikor hazahoztuk 1 óra múlva, már rendesen járkált. Az első nap kinszenvedés volt számomra, annyire kelett rá vigyázni.. Nagyon nehezen adták be neki az altatót. 4-en klett hogy lefogjuk. :O A varratszedésnél is ez lett volna, és ez is lessz. Inkább vártam meg a 3 + napot, hogy nehogy felszakadjon a nagy "ficánkolásban" a dokinál. Pénteken viszem..
2013. szept. 25. 14:09
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, az első képen eléggé olyan, mintha lenne egy kis gyulladás. Vagy kiszedett onnan magának egy varratot és az egy kicsit begyulladt, ahogy kitépte. Az sem jó, ha sokáig van benne a varrat. Szerintem nem kellene a varratszedéssel péntekig várni. Betadinozd neki.
2013. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szeretem,mikor az emberek állatorvosnak képzelik magukat,és önkényesen eldöntik h mi a jó a macskának,még akkor is,ha igazából kárt csinálnak vele....
2013. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ne képzeljetek ilyen rossznak. Soha nem tépte a varratot. Szépen be van gyógyulva. Ez a kép kb. 3 napos. Tényleg, nincs semmi baja, a varratnak. Csak az a kicsi luk. De lehet, csak szépséghiba.
2013. szept. 25. 14:58
 6/15 anonim ***** válasza:

Találgatás helyett vidd vissza a dokihoz,és legközelebb tartsd a megadott időpontot.

Az orvos nem viccből mondja azt amit....

2013. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát jó, ha neked csak egy szépség hiba. Az ember normálisan válaszol és még te vagy felháborodva. Akkor minek írod ki a kérdésed?
2013. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok felháborodva :). Ivartalanítás után a varratszedés elvileg 10-14 nap. És az a két nap csúszás, szerintem még nem gond. Pénteken tudom vinni, mert akkor lesz kész az autóm. Busszal meg nem tudom vinni..
2013. szept. 25. 15:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Aha értem, az én cicámmal is elég nehéz utazni. Csak írtad azt a kis lyukat, vagy mit. Az teljesen úgy néz ki, mintha de tényleg mintha lett volna ott egy varrat és azt kiszedte volna magából. És egy kicsit be lenne gyulladva. De attól, hogy te nem látod, attól ő még nyalogatja magának. Főleg, ha gyógyul viszket neki. És az a kis lyuk szerűség nem váladékozik?
2013. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem váladékozik. Szép neki. Semmi pirosság. Épp ezért gondoltam, hogy lehet így forrt be. :O Ha holnap rendel a doki, akkor beviszem. Reggel fel is hívom.
2013. szept. 25. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!