Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális? Nedves kell,...

Ez normális? Nedves kell, hogy legyen a kötés?

Figyelt kérdés
Ma ivartalanították a lány cicámat. Kötést tettek a sebre. Na most az nekem a gyanús ,hogy ez a kötés nedves. Ez természetes-e.Azt az orvos át itatta valamivel vagy ez a seb váladéka.

2013. szept. 26. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd fel a dokit, benne van az is az ivartalanitás árában. :) Zaklast csak nyugodtan. Lehet csak azért nedves, mert fertőtlenítő van rajta. Nem hiszem, hogy az első nap gennyezne vagy valami. Ha nem vérzik nincs gond. Azért ma vagy holnap kérdezz rá a dokinál telefonon. Nem hiszem hogy a seb váladéka. Hívd fel majd a dokit a saját megnyugtatásodra is. :) Én is nagyon féltem az első héten :)
2013. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Imola Ágnes ***** válasza:
HA ma ivartalanították, akkor az a normális váladék, ami sok esetben van, és fontos, hogy kijöjjön. Biztos nem gyulladás, hiszen ma műtötték, kapott antibiotikumot, tehát a macska rendben van. A macska a kötést hamarosan leszedi, vagy leesik magától, akkor egy kicsit fogja nyalogatni, ami szintén normális, és 10 nap múlva gyógyult macskád van.
2013. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!