Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oroszkék vagy brit rövidszőrű...

Oroszkék vagy brit rövidszőrű (whiskas) hím kiscicát keresek 0-20000Ft-ig. Valaki tud ilyet? Legjobb lenne, ha Kecskemét és környékéről, de a nem az se baj! Kisállatkereskedésben lehet kapni?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ilyen hirdetést adtam fel, de elegem van, hogy seholsem találok! Szóval csak azok írjanak, akik tudnak is valamit, nem kell kioktatni
2009. nov. 7. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

te jó ég...orosz kéket az egész országban nem lehet kapni,nemhogy kecskemét környékén vagy a sarki állatboltban

az ára 4-600$ vagyis úgy 100-150ezer Ft

brit kék szintén 60ezertől fölfelé


sokan szeretik eladni a szürke vagy a cirmos házimacskát 'törzskönyv nélküli fajtisztának' pár ezer forintért,úgyhogy mindenki figyelmébe aki valaha ilyen hirdetésekbe futna: hamisak! ingyen is tudtok találni nagyon szép,fajtisztának látszó kölyköket!

2015. jan. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni az országban is:) Blue Miracles orosz kék kennelnél.
2018. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!


Nem szívesen keserítlek el, viszont egyáltalán nem éri meg 50k alatt cicust venni. Sokkal rosszabb lesz, ha már a szívedhez nő, és hirtelen valami hülye betegség kifog rajta. Az én cicám egy brit rövidszőrű, 100k-ért, és kb. fél éve van itt, és semmi baja sincs. Bizony hallottam màr olyanról, hogy 30k ért vett macskát, szerencsétlen állat meg szenvedett. Én azt ajánlom, ne próbálj spórolni, ha macskáról van szó! Nem éri meg :(

2019. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!