Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor mennek ki belőle a bolhák?

Mikor mennek ki belőle a bolhák?

Figyelt kérdés
Sziasztok:)Van egy jelenleg kinti cicám mivel már elég hideg van szeretném beköltöztetni:) Hány nap alatt mennek ki a bolhák?? Dolly márkájú bolha nyakörve van:) tegnap tettem rá a bolha nyakörvet
2013. okt. 5. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A Dollyval nem sokat érsz.

Spotont rá és kész.

2013. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem azzal jársz a legjobban, ha kivágod a kerti kútba az összeset!! Milyen drága a macskaeledel :SS. Inkább vegyél egy ,,dori" fajta lovat az nagyon okos :) olyanokat nyerít... :') A ló a leghasznosabb állat én szerintem.
2013. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyors hatást akarsz, akkor van olyan nyakbacsöppentős szer. Van olcsóbb is, és használ. Valamelyik állatboltban tudsz beszerezni. De ha az drága neked, akkor esetleg bolhaírtó samponnal fürdesd meg alaposan, mielőtt beviszed.
2013. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg be akarod vinni a macskát akkor FÜRDETÉS(teljesen mindegy ,hogy a macska sokat foglalkozik-e a bundájával vagy nem ) ha meg rávetted magad akkor az alábbi terméket ajánlom figyelmedbe

Neostromosan ampullát tuti hatás öblítés után miután a macska már nem samponos tiszta vizet engedni és az ampullát beletörni majd megmártani benne a cicát úgy hogy biztos teljesen ellepje a fejét is öntözgetni vele majd öblités nélkül száritani jó bolha tetű kullancs rüh ellen minden élősködöt pusztít 2 hét múlva ismételni :) akkor a tuti egyébként meg a bolhanyakörvek nem jók semmire bár nekem egy kutyám macskám nem bolhás mert ha észreveszem egyből írtom :)

2013. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!