Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék érte, hogy...

Mit tehetnék érte, hogy mihamarabb meggyógyuljon?

Figyelt kérdés

Szombaton átment a szomszédba és nagy valószínüséggel az otlakó idős hölgy (khm vénasszony.) bántotta. Nem tudjuk mivel de reggel alig akart hazajönni ott sirt, meg se mert mozdulni.

Azóta ha megáll akkor három lábon áll a bal oldali elsőt felemeli (nem mindig néha), de ha fut vagy sétál akkor tökéletes.

Ezenkívül az alsó szemhéja bevörösödött és kicsit hunyorgott vele.

Most kamillázzuk szépen javul, csak a baj az, hogy november végén kiállításra viszem, ugyhogy ennél rosszabbkor nem is jöhetett volna.

Mit tudok rá adni neki még? Esetleg egy pár nap múlva már el is múlik?


2009. nov. 9. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kiállításra hordod, akkor gondolom foglalkozol vele rendesen... mi lenne ha elvinnéd állatorvoshoz?
2009. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
Én nem hiszek a távgyógyításban. Orvoshoz vidd...és ne csak a kiállítás miatt.
2009. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz mert ki tudja mi baja még azon kívül amit látsz rajta. A vénasszonyt meg rúgd fel
2009. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm persze hogy viszem, csak gondoltam addig is, mert leghamarabb holnapután tudok vele szaladni.
2009. nov. 9. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a cicát valaki bántja, akkor az mindig a lehető legrosszabkor jön. Ha van kiállítás, ha nincs...
2009. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze nagyon mérges vagyok rá de ennél többet nem tudunk tenni mert ez csak egy erős feltételezés.
2009. nov. 10. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!