Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy meggyógyul...

Mit csináljak, hogy meggyógyuljon a kiscicám? (köhög)

Figyelt kérdés
Fél éves kb., pár napja elkezdett köhögni, meg közelről hallom h furán "morog" néha, vagyis szerintem van vmi a torkán.
2011. nov. 14. 15:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném h a fatövénél az avaron aludt vmelyik éjszaka, nem tudom miért volt az jó neki...biztos akkor fázott meg
2011. nov. 14. 15:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz!
2011. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most sajnos nem tudom:( , ezért tettem fel a kérdést, h van e vmi "házi praktika" megfázásra
2011. nov. 14. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt a házi praktikát állatorvosnak hívják.
2011. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megfázott, lehet macskanátha is, ami a nevével ellentétben vírusfertőzés. Arra nincs "házi módszer", csak orvosi. Minél hamarabb tisztázod, annál egyszerűbb (és nem utolsó sorban olcsóbb) a gyógyulás.
2011. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hiába írom h nem tudom elvinni....ilyenkor nem rendel az állatorvos
2011. nov. 14. 16:29
 7/9 A kérdező kommentje:
egyébként csak ritkán csinálja és most is itt van velem, most nem is hörög már, köhögni se köhögött órák óta szerencsére
2011. nov. 14. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálj vele mézes kamillateát itatni, mert gyulladt lehet a torka is. Nekünk az állatorvos javasolta a macskanáthás cicónknál.
2011. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Nem órákon múlik az élete, elég, ha holnap, vagy azután viszed el dokihoz, de biztos nem árt, ha megnézi, mert lehet macskanátha (amit ha hagysz eldurvulni, belehal a cica), és lehet szívprobléma is.

Ha pedig ilyesmiről van szó, akkor köptető kell neki (gyerekeknek való Rhinathiol szirup)... de ezt már csak a doki tudja megállapítani.

2011. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!