Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Találtunk egy oldalon...

SOS! Találtunk egy oldalon ingyen elvihető másfél hetes! Cicust, az anyja elhagyta, az apukája meghalt. Az ideiglenes befogadók csak pár napig tudják megtartani, utána elaltatják. Milyen teendők vannak egy ekkora cicussal?

Figyelt kérdés
Légy szives irjatok le nekem mindent , ami egy ekkora cicus életben maradásához fontos. Mert ugye nincs anyacica, aki szoptassa,- másik cicánk ,(őt is hasonló környezetből "szakitottuk" ki) amikor idekerült, ő is kicsi volt, de nem ennyire, és ő nem fogadta el a cumisüvegből az ennivalót- hogyan etessem ,itassam, mi minden fontos lehet, egy másfél hetes cicusnak. Nagyon szépen köszönöm

2013. okt. 10. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Venni kellene a cicának macska anyatej pótlót. És hozzávaló macska cumisüveget, vagy fecskendőt. Ilyen pici macska még nem tud magától kakilni, Pisilni, ezért a hasától lefelé a farka felé kell langyos vattával simizni, hogy tudjon kakilni. Ha további információra van szükséged írj a Cicamentő Angyaloknak facebookon. Mind a két oldalra. Ők tudnak erről mindent. Jártasak benne. Nekem is ők segítettek. Ha a közelükben laksz vagy van a cica akkor személyesen is segíthetnek. Tehén tejet nem szabad nekik adni!
2013. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És nagyon meleg környezetre van szüksége. Mert nagyon hamar kihűlhetnek. Nagyon fázósak. Egy állatorvos is segíthet az etetésben. Nehezen fogja elfogadni a macska anyatej pótlót, de megéri. Ezen kell hogy felnőjön. 7 hetes koráig csak ezt kaphatja. És néha egy kis junior alultasakos macska kaját. De csak 5-7 hetes kortól. A macska anya tej pótló jó akkor is ha megy a cica hasa. Ami előfordul de kezelni kell.
2013. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket olvasd el mindenképp! Szerintem nagyon hasznos! Link: [link]

Jó cicázást, nagyon rendes ember lehetsz! :)

2013. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! Próbálkozik az ember , ebben a szenny világban , hiszen ezek a kis állatok nem tehetnek semmiről ! Jöhetnek még a válaszok , minden segitséget szivesen fogadok!
2013. okt. 10. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a választ a Cicamentő Angyaloknak. Segítenek ők is :)
2013. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A noés cikkben minden bent van ami lényeges, de ha kérdésed van írj nyugodtan én most nevelek 3 2 hét körüli cicát!
2013. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyileg hol van a cica? ha te mégsem vállalod hozzám jöhet a 3 mellé.
2013. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom, hogy régifontos de valakinek hasznos lehet, velünk is ez voltvolt, csak 5 kis cica maradt ránk, etetni kell őket cumisüvegből napi 3x, és a feneküket meg a hasukat is meg kell törölni nedves törlőkendővel, kb ennyi, ezenkivűl a házban kell még tartani, de egy állatorvos is tud ebben segíteni, 5/4 túlélte és máig is élnek :)
2018. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!