Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hosszú szőrű sziámi?

Hosszú szőrű sziámi?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy néznek ki ezek a macskák, mitől hosszú szőrű stb.

Nem tudok jövőhét péntekig várni, mire meglátom a kiscicát és a szülőket! :)

Köszönöm előre is a válaszokat!



#macska #sziámi #hosszú szőrű sziámi
2013. okt. 10. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezeket a fajtákat: ragdoll, birman
2013. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A tenyésztő azt írta, hogy az apuka sziámi az anyukára nem emlékszem, valami fajtát írt, talán birman. Így nem egészen hosszú szőrű.

De nem értem, hogy akkor miért sziámi, ha különálló faj?

Vagy hogy is van ez? Bocsi, de annyira nem értem. Nem nagyon ástam bele magam sose a macskák fajtáiba :) Többnyire kutyás meg lovas témákat kutatok.

2013. okt. 10. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy hosszu szoru sziami. Attol tartok, valami keverekrol beszelun.
2013. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hosszú szőrű sziámi nincs.Balinéz van.

De egy sziámi x ragdoll vagy birman párosítás = egy szaporítótól veszel macskát..megfontolandó,nem kéne támogatni..

2013. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, tenyésztő. Van sziámija is, de majd meg fogom kérdezni pénteken, hogy akkor ez hogy is van. Ha én értettem félre, jön a cica, ha nem, akkor ott marad és "rendes" sziámit foglalunk le, de azok még nem születtek meg.
2013. okt. 11. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, az nem fajtiszta és nem törzskönyves, hanem keverék.
2013. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felkerestünk egy másik tenyésztőt, ugyanis ezt már telefonon sem értem el. Ki van kapcsolva.
2013. okt. 13. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egy keverék macska és nem tenyésztő az illető az biztos.

A sziámit keresel őket ajánlom:

[link]

2013. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az illető sziámikat is tenyészt, de azzal, hogy nem tudtam telefonon sem elérni, kiábrándított... Így kerestünk mást és pont őket találtuk, akiket linkeltél :)
2013. okt. 13. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!