Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi cica kennel?

Sziámi cica kennel?

Figyelt kérdés

Valaki tud ajánlani jó sziámi macska kennelt, mert régóta keresek de nem találok olyat, ahol fajtatiszta, szép macskák lennének.

Bármilyen kennelt tudtok? Előre is köszi :)



#sziámi #sziámi macska kennel #eladó sziámi macska #cicakennel
2013. okt. 5. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ezek magyarok és tényleg tenyésztők tökéletes macskákkal. Az én sziámim shagio-chen már mindjárt 10 éves és még mindig jól működik. :)

2013. okt. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezeket én is láttam, de nem az ilyan fülűre gondolok, hanem a simára :)


PL: [link]

2013. okt. 8. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Talán egy próbát megér, de nem épp tegnap frissítették az oldalt.


Bár ebben nem nagyon tudok segíteni, igazából a FIFe nem is tartja nyilván külön fajtaként őket, csak a WCF így nem csoda, ha nem igazán találsz rendes kennelt. Thai macska néven érdemes keresni őket, esetleg tradicionális sziámiként, de a standard szerint a sziámi az az, amit először linkeltem.

2013. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. okt. 9. 07:24
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!