Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a talált kiscicá...

Mit csináljak a talált kiscicákkal?

Figyelt kérdés
Nos az igazság az, hogy találtam 3 kiscicát, nem tudom mekkorák lehetnek, foguk van szemük nyitva, de nagyon kis parányik még a lépteik is olyan kis aranyosak... Tegnap áztak kint az esőben... nem volt szivem otthagyni őket igy, hát bemásztam egy telekre és elhoztam őket (már nagyon kis aszottul néztek ki) etetni próbáltam őket fecskendővel, hát több kevesebb sikerrel megyegetett de minden tiszta tej lett... nem tudom mit adjak nekik és hogy? valamint nem tudom mióta itt vannak még nem kakiltak... pisilni pisiltek de kakilni nem, utána néztem és irt egy honlap olyat, hogy dörgöljem a feneküket WC papirral az megvolt és annyit pisiltek mint a ház mindannyian, viszont kaki az nem jött (csak ilyen sárga lé, ami gondolom a pisi :) ) válaszokat és segitségeket előre is köszönöm
2013. okt. 18. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes vagy hogy befogadtad őket,bár lehet van anyjuk csak biztonságos helyre rakta őket míg elmegy vadászni, de nem biztos hogy a kicsik túl élték volna.

Tej az semmiképp nem jó hacsak nem kecsketejre gondolsz,ha ezt nem tudod beszerezni állatorvostól kérj tápszert azzal etesd őket kb 6 hetes korukig,amikor olyan 70-80 dekásak lesznek majd start tápra fokozatosan térj át velük amit beáztathatsz az elején.

6 hetesen kb ekkorák lesznek:

[link]

de állatorvos majd úgy is segít mikor veszed a tápszert.

8 hetes koruk körül már elkezdheted hírdetni őket.

WC papír nem a legjobb én inkább azt ajánlom evés után meleg ronggyal vagy törlőkendővel simogasd a pocijukat az imitálja az anyjuk érintését.

Sárga lehet a hasmenés is amit a tej okozott nekik.

2013. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam hogy oltani kéne őket meg féreghajtani 2x legalább ha az anyagiak megengedik neked.
2013. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából a kecsketej sem jó, valamivel jobb a tehéntejnél, de nem az igazi. Laktózmentes tej kell vagy cicatápszer vagy emberi csecsemőtápszer is jó.

De attól függ, hogy mekkorák, mert lehet már ehetnek mást is tejen kívül.

2013. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!