Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámat a nyakán és a fején...

Macskámat a nyakán és a fején harapta meg kutyánk. Azóta próbáltam adni a cicának száraz tápot és macskaszalámit is, elrágja, de aztán visszaöklendezi, gondolom nem tudja lenyelni. Mi lehet a baja? Hogy segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lakik egy kedves bácsi a sarkon, Állatorvos a neve...
2013. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Szegény

Látszódik valami rajta? (a nyakán)

Mármint, hogy megsérült-e

2013. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
A tejet megissza?
2013. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy segíthetnék rajta?"

Vidd be az állatorvoshoz, állatkórházba vagy állatorvosi ügyeletre. Hamar!

2013. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

folyadékot tud inni?

ha igen, akkor talán kibírja reggelig, de akkor mindenképp doki!!!

2013. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Állatorvosra sajnos nincs pénzünk...
2013. okt. 21. 22:22
 7/15 A kérdező kommentje:
Inni szerintem tud, mert ez már bő 4 napja történt, azóta le sem jön a tetőről szegénykém. Azóta nem evett meg semmit, amit adtam neki, mégis még mindig ugyanolyan kövér, mint eddig. Hogyhogy nem fogyott le? Akkor valamit biztos eszik...
2013. okt. 21. 22:23
 8/15 A kérdező kommentje:
A nyakán csak az látszódik, hogy sáros, a baleset óta nem is mosdott. Külső sérülés ott nem látszik. A jobb szeme viszont véres.
2013. okt. 21. 22:25
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Hogy segíthetnél rajta?? Műtsd meg baszk*, szerinted??

Kívánom hasonló kínokat élj át,segítség nélkül!

Mit vársz itt szerinted mit tudunk mi csinálni? Mondjuk hogy kengesd betadinnal aztán jobb lesz?

Nekem sincs pénzem,mégis viszem az állatorvoshoz a cicám már hetek óta. Kölcsönkérek,spórolok,eladom amit tudok, nem nézném végig ahogy meghal!

2013. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nem fogyott le?! Basszus azért 4 nap alatt nem fog lefogyni! Ez nem jelenti azt, hogy eszik, pláne ha azt írod, le sem jön a tetőről. Valószínűleg már ott is fog elpusztulni szegény, kiszáradásban vagy azért, mert nem eszik. Valószínűleg még most is sokkos kicsit és talán olyan sérülései is vannak, amik miatt nem tud lejönni. De lehet akár belső vérzése is, amibe szép lassan, kínok között mindenképp belehal.


Nem hiszem el, hogy 4 napja történt és kiírod most a kérdést és orvos még nem látta. De a kutya is meg lehet nevelve, ha megharapja a saját macskátokat! ...

Továbbra is tartom, hogy úgy segíthetsz rajta, ha elviszed orvoshoz. Ultrahang, röntgen, injekció, infúzió, antibiotikum stb. nyilván nincs otthon, és nyilván orvosi diplomád sincs, szóval ilyen esetekre van az állatorvos.

Lehet részletfizetést kérni!!! Amúgy meg fel nem tudom fogni, hogy hagyod szenvedni és 4 nap alatt nem bírtál kölcsönkérni senkitől vagy nem tudtad megérdeklődni az állatorvosnál, hogy lehetne-e részletfizetéssel intézni a dolgot. Nyilván csak otthon ültetek, néha kinéztek a macskára sajnálkozva, de amúgy senkit sem érdekel, ilyenkor meg jöttök ide álszent módon kérdést kiírni, mintha felelős gazdák lennétek. Mindig ez van... Tényleg kellene már valami törvény, hogy valamiféle "vizsga" kelljen az állattartáshoz is, vagy nem tudom...

2013. okt. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!