Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámat a nyakán és a fején...

Macskámat a nyakán és a fején harapta meg kutyánk. Azóta próbáltam adni a cicának száraz tápot és macskaszalámit is, elrágja, de aztán visszaöklendezi, gondolom nem tudja lenyelni. Mi lehet a baja? Hogy segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek állat nektek, most komolyan?!

Eszem megáll, hagyod elpusztulni mert nincs pénz. Erre gondolni kellett volna, mielőtt magatokhoz veszitek őket.

2013. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szeretném tisztázni a helyzetet!!! A macska nem az enyém, hanem a nagyszüleimé. Egy fillért sem akarnak rá költeni, mert szerintük már úgy is mindegy neki.

16 éves vagyok, pénzem nincs, szüleimet meg nem érdekli az egész, azt mondják, most nem tudnak adni pénzt.

Akkor most mégis mit kéne csinálnom? Az állatorvos nem ingyen dolgozik!!!

2013. okt. 22. 14:14
 13/15 A kérdező kommentje:
A 01:58-asnak írnám, hogy menhelyről fogadtuk be a kutyát, tehát nem tudtuk, hogy ilyesmire képes, mivel már 3 hónapja együtt van a macskákkal, és soha semmi baj nem volt vele.
2013. okt. 22. 14:16
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok, az én macskám is a nagyszüleimé, mégis megmentettem az életét, amikor vmi állat (kóbor kutya vagy róka) megharapta... Az én nagyszüleimet sem érdekelte a macsek, de kiharcoltam
2013. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én se fogom hagyni meghalni, azt gondolhatod. Már tegnap jobban volt, turmixoltam neki nedves macskakaját, és megitta :)
2013. okt. 23. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!