Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az előbbi kérdező vagyok aki...

Az előbbi kérdező vagyok aki befogadta a sziámi kiscicár. Sajnos máris felmerült az a probléma, hogy akár csak elegyek wc-re rögtön fut utánam nyávogva. Nem lenne ez gond de jövő héten már mennem kell dolgozni. Mit csináljak a picimmel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Ne aggódj. Lhet hogy sírni fog amikor elmész otthonról, de aztán jól el lesz magában. Le tudja ő kötni magáát, és az idő nagy részét amúgy is átalussza.

Egyébként javasolnák mellé egy cicatársat, nekem bevált. :)

2009. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A sziámi cicák nagyon hangosak. Az én nősténykém reggelente csinálja ugyanezt. A társ egyébként nagyon jól bevált nálunk is.
2009. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyjál neki elöl játékokat és valami kényelmes fekhelyet. El lesz ő magában, vagy játszani vagy aludni fog, és majd nagyon örül ha hazaérsz. De még nem írtad, mennyi idős lehet?
2009. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszy a válaszokat,megpróbálom a cicatársa visszatérve pár napja mondta az egyik ismerősöm ,hogy vannak eladó pezsa kiscicái:)szerintetek jó ötlet lenne venni mellé egyet!A cicus 3 hónapos még igen picurka :P
2009. nov. 12. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, 3 hónaposan már nem olyan picurka, én 4 hetesen kaptam a cicámat és elég hamar feltalálta magát. Ha úgy döntesz, hogy szeretnél mellé egy játszótársat, akkor minél előbb, mert ha megszokja az egyeduralmat, utána nehezebben tud alkalmazkodni az új jövevényhez. De ha együtt nőnek fel, akkor biztosan jól ki fognak jönni egymással.
2009. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nemsokára akkor beszerzek egy játszópajtást:)
2009. nov. 12. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp jó lesz neki egy cicatárs. Nagyon sok sikert hozzájuk! :)
2009. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 8 éve volt egy sziámi cicám, kb 10 hónapos. Nagyon bujkálós, sírós volt az elején, utána szereztem neki egy játszótársat (másik sziámi). Eleinte (kb. egy hétig fújtak egymásra) utána meg elválaszthatatlanok lettek. A kicsi kiszökött, a nagyobbik addig nézett rám könnyes szemekkel, meg követett mindenhova, amíg vissza nem hoztam. (szegényt nem találtam fél napig, elbújt egy bokorban és görcsösen összegömbölyödve találtam rá). Volt nagy öröm, mikor meglátták egymást!(-: Tündérek voltak.

Sajnos lakásprobléma miatt el kellett őket ajándékoznom (együtt!!), de azóta már van másik. Nagyon hozzájuk lehet szokni.

2009. nov. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!