Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Újdonsült kiscicánk folyton...

Újdonsült kiscicánk folyton nyávog, sír. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Házi típusú kiscicánknak ez a második napja nálunk, de nagyon sokat nyávog, szerintem sír a családja után. Elmúlik ez pár napon belül? Mit tehetek, hogy megnyugodjon? Simogatom, szeretgetem, de kimászik az ölemből, járkál vagy leül valahová és sír...
2009. nov. 12. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, hiányoznak a társai, esetleg próbáld összeszogtatni egy másik háziállattal, de ha véletlenül nincs adj neki egy plüss állatot, nálam bevállt a kiskutyámnálm, és mindenhova magávalk vitte, este bevitte a házába, reggel pedig kivitte :D
2009. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jaj szegénykém. :( Sokkal többet ennél nem tehetsz érte, minthogy türelemmel vagy iránta. Néhány napon belül megnyugszik majd magától. Arra figyelj, hogy ne akarj olyan dolgot ráeröltetni amitne szeretne. Például ha elmegy az öledből, akkor hagyd hogy menjen, ne maceráld.

Sok sikert a cicushoz!

2009. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos hiányoznak,ahogy Te is irtad a családja,a kistestvérei,mamája..,ahogy sok mindent,ezt is majd az idő megoldja nála..,de Te ugyanúgy szeresd továbbra is,ahogy eddig!Sajnálom szegénykét,tudom nem a ti hibátok,hogy sir ...!Sok sikert hozzá!;)
2009. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb. a miénk 2 hétig ezt csinálta de utána már megszokta a környezetet.
2009. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg azt, hogy amikor leül, huzkodsz előtte valami madzagot (pl cipőfűzőt), nagy valószínűséggel megtetszik neki és el kezd vele játszani, akkor legalább egy ideig lefoglalja magát nem nyávog és a te jelenlétedet is szokja majd :)
2009. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kellene neki egy társ :) Az én cicám pont az ellenkezőjét csinálta. Depis let! Aztán miután kapott egy társat, teljesen barátságo és felszabadult cica lett.
2009. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jótanácsokat!

Ma vettünk neki néhány játékot, csörgős labdát, plüssegeret, de nem nagyon köti le egyik sem. Kivéve, és ezt most vettem észre: papírgalacsin! Nagyon figyel a hangjára. De sajna nem sokáig...

Remélem hamar megnyugszik. A barátom maradt itthon vele és eléggé kikezdte a türelmét a folytonos vinnyogás-de még bírja :P

Egyébként Tökike ma már dorombolt is egy kicsit :D

2009. nov. 12. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nah,ha ma már dorombolgatott,akkor az jó jel!!Hamarossan a sirással is felhagy..;)
2009. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A mi cicánk is ilyen volt, pár napig iszonyatosan sírt, de megfog nyugodni, mint ahogy már előttem is írták!!

Én is vettem a cicának egy rakat játékot, ilyen csörgős olyan csörgős, de egyik sem izgatta fel, aztán rájöttem, hogy halálosan odavan a szatyrokért, meg a zacskókért. Azóta órákat képes játszani velük:DDDD

sok sikert!!

2009. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!