Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kb.4 hetes kiscicánk ma...

A kb.4 hetes kiscicánk ma reggel óta alig mozog, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nem akar enni, inni csak "segédeszközökkel" tud (ujjunkról itatjuk). Tegnap még nem volt semmi előjele ennek. Az a baj, hogy édesanyám eléggé spórol az állatokon, így nem tudom elvinni állatorvoshoz a cicát. Legjobb-legrosszabb esetben mi baja lehet?
2011. szept. 18. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hányás, hasmenés van??? Ha igen, akkor jó eséllyel parvo. Ha ez a baj és nem kerül orvoshoz, akkor akár azonnal el is kezdheted ásni neki a gödröt....
2011. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

nem értem az olyan embernek minek állat, aki aztán spórol rajta...nekem is macskám van, de ha baja van, megyek vele a dokihoz és nem érdekel menyibe kerül, mert inkább magamon spórolom meg azt az x összeget.

kész. na mindegy, nem tisztem ítélkezni mások felett.

amúgy a 4 hetes cicának hol van az anyukája? még szopnia kéne. lehet valami olyat adtatok neki, ami nem tett jót. milyen tünet van még? hányás? hasmenés? lehet akár kullancsfertőzés is, nézzétek át.

2011. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy? 4 hetes kiscicanal barmi van, allatorvos nelul lehet asni a godrot. Ez van, lehet hogy egy egszeru antibiotikum injekcio megmentheti, de ha ennyit sem kap, ashatod a godrot. Nem viccelek. Mond meg edesanyadnak, hogy allatorvos nelkul halalra itelte azt a macskat. Es utanna dontse el o hogy beveszi-e ezt a gyomra. Ha igen, akar agyon is utheti, legalabb kevesebbet szenved -_-
2011. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha esetleg van ismerős állatorvos, kérjetek tőle tanácsot. ha nincs keressetek egyet és telefonon kérdezzétek meg. pár percnyi telefon nem olyan drága :)
2011. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy barátnőmtől szereztem pénzt, de mire hazaértem, elpuszult. Azért köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!