Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk mi történt a cicánkkal, kinti cica, szeret csavarogni, valószínűleg elütötték, a két hátsó lábát húzza maga után. Hívtunk orvost, adott neki két injekciót, fájdalomcsillapítót és valami kálciumtartalmút ami elősegíti a gyógyulást. Viszont a doki nem tudta megállapítani, hogy a gerince sérült vagy a medencéje esetleg csak a lába van eltörve. Azt mondta, hogy várjunk pár napot, akkor majd visszajön és megnézi újra. Szerintetek ez normális? Én nagyon nem vagyok nyugodtan. Szeretném megröntgeneztetni, de a környéken sehol nincs állatkórház, egyik állatorvos sem csinál röntgent. Egyébként a cica életerős, jó étvágya van, és mozog is. Viszont félek, hogy nagyon megerőlteti az első lábait, amiért húzza magát. Egyébként azt is mondta az orvos, hogy felesleges bekötözni, mivel húzza magát és úgysem lenne tartós. Szerintem viszont be kellene gipszelni. Nem tudom hová vihetnénk... Van valami tapasztalatotok?

2013. okt. 25. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs a közelben röntgen, akkor el kell vinni távolabbra. Ha valóban felelősséget érzel a macskád iránt.
2013. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Melyik megye? Biztosan van a közelben állatkórház.
2013. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikerült olyan orvost találni amilyet kerestél? Ha igen, hol? :)
2013. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült olyan orvost találni amilyet kerestél? Ha igen, hol? :) És mit mondott?
2013. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!