Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen időközönként kell...

Milyen időközönként kell cserélni a cica almát?

Figyelt kérdés
-takarítani, tisztítani természetesen naponta kétszer szoktam-
2007. okt. 3. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kijáró cicáról van szó, akkor vedd ki a használt almot, amikor meglátod, hogy volt benn. Ha nem vagy otthon, akkor amikor hazamész, megnézed van- e benne valami és kiszeded. Az egészet cserélni sztem elég hetente egyszer. Nálam télen, amikor sokat vannak bent a lakásban, ez bevált.
2007. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
teljességgel produktum függő! az én cicám egyik héten többet, máskor kevesebbet pisilt. kakatakarítás, amint észreveszed! nem kötöm időhöz, hanem mennyiséghez. ált. jav. egyébként hetente 1x. (lehet kevés)
2007. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A macskák nagyon finnyásak az alomra.Érdemes két tálcát rakni neki, mert az egyikbe pisil, a másikba kakil.Lehet látni, hogy mennyire szennyezett az alom.Heti 1-szer, 2-szer célszerü cserélni, mert ha ez nem történik meg időben, akkor a cica nem az alomra, hanem a szőnyegre végzi a dolgát
2008. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én esténként szoktam mielőtt bezárom.
2010. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!