Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Dalacint lehet adni egy egy...

Dalacint lehet adni egy egy hónapos macskának?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyünk dokihoz. Macskanáthája van már megint visszaesett. Adhatok neki egy csipetnyi humán antibiotikumot. Dalacin 300mg. A dokit hívtam de nem elérhető. Nem akarom hogy rosszabodjon az állapota. Csak az az egy doki van itt. És valahogy ki kell hétfőig bírnia. Dorombol meg játszik is. De szegénykém nagyon taknyos. Aggódom :(

2013. okt. 25. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM! Az emberi gyógyszerek veszélyes az állatoknak. Nekik teljesen másfajta gyógyszerre van szükségük..
2013. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nee.. adj neki inkább kamilla teát vagy ilyesmi természetes dolgokat..hétfőig ki fogja bírni..ha dorombol meg játszik is akkor meg végképp..sok macskának van évekig macskanáthája..pár nap alatt nem hinném, hogy belehal..de emberi antibiotikumot ne adj neki
2013. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy negyed tablettával is kb 10x-esen adagolnád túl, úgyhogy én nem adnék neki.
2013. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem adok neki. Remélem Hétfőig kibírja. Most estére nem evett, viszont dorombol és játszik a kezemmel. :) Holnap próbálok keresni egy állatorvost. Ha nincs akkor majd Hétfő. Nincs pénzem, de nem érdekel. Komoly vagyok ugye? :D Remélem a kis drágám túléli. Nektek volt már így cica?
2013. okt. 26. 00:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben :) . Voltunk dokihoz kapott szteroid antibiotikumot, és már látok rajta javulást. Még szerdán megyünk. :) Szinte semmibe sem került :).
2013. okt. 28. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Na akkor jó, örülök :)
2013. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is :) . Jövő héten macskanátha elleni oltás. :)
2013. okt. 30. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!