Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írnátok nekem cica neveket...

Írnátok nekem cica neveket (olyat, ami nektek is tetszik)?

Figyelt kérdés

A leghétköznapibbtól a legegzotikusabbig minden jöhet,fiú és lány cica név is. :)

Légyszi ne linkeket dobjatok,ahol van 1000 link,hanem olyat írjatok,ami nektek is tetszik. :)



2013. okt. 27. 19:57
1 2 3
 21/22 bodnar edit ***** válasza:
Persze ez sok mindentől függ , hogy milyen nevet adsz neki. Ez függ aszinétől a nemétől és főleg a macsek egyéniségétől is. Nekünk sok macskánk volt. Vot egy kedves kis fehér tarka fekete foltokkal de mivel már volt egy ugyanolyan aki Mircike volt, így az éppen akkor futó rajzfilm figuráról a Pumukli nevet kapta és nagyon is illett rá. Aztán a mostanik a vörös Cilike lett, a fekete Kormos aki most már 18 és fél éves, A tarka Millike akit babucinak becézgetünk különben és a negyedik a legkissebb házi szürke Manóka mert olyan picikén került hozzánk. De mivel csak 5 éves korában tudtam megműttetni így mindug kicsike maradt ennek már lassan 6 éve és nagyon is illik rá így a Manó név.Remélem neked is tettszik valamelyik. A Mirci és Cili cicáink fiúk a többi lány.
2014. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Gombolyag, Gombóc, Bogyó
2014. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!