Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cica!? Most tetszik neki?...

Cica!? Most tetszik neki? Direkt csinálja? Miért van ez? Oo

Figyelt kérdés

3éve vagyunk együtt.. előtte 2 hétig jártam egy sráccal..

és a mostani barátom olyan másfél után megkérdezte, hogy hogy becézett az exem.. mondom neki cica és kicsim.. erre ő: milyen gáz már a cica.. erre poénból akkor mikor msneztünk mindig írta zárójelbe, hogy cica.. meg énis neki.. aztán kimondta szóba is.. és mondta hogy ez olyan exedes.. előtte másfél évig csak kicsimnek hívott vagy kincsem néha..aztán miután ki mondta szóban azóta cicának hív 80%ban és 20ban kicsimnek.. anno lefújjolta..aztán azóta nem kérdezem tőle.. de érezni hogy normális szól hogy cica meg kedvesen.. mi volt ez hirtelen törés? egyszerűen nem értem..


2010. aug. 9. 05:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ez tényleg ku rva nagy gond ...
2010. aug. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván tetszik neki, azért mondogatja. Ha sokáig hallasz egy szót, vagy te magad ismételgeted, akkor előbb-utóbb már önkéntelenül is kicsúszik szádon :) Nem kell aggódni, ez természetes. És a cica nálunk "cicám"-ként fut :D
2010. aug. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 'Cic' :D
2010. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 eszo válasza:

szerintem meg lehet, hogy azért mondogatja, mert a volt pasid is így hivott..

ha zavar, akkor beszélj vele erről..kérdezd meg mi ez a nagy változás!ennyi

2010. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!