Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogyan adjátok be a macskán...

Ti hogyan adjátok be a macskának a féreghajtó tablettát?

Figyelt kérdés
porrá törtem beleraktam a macskakonzerves kajába és nem ette meg, ott volt 3 napon keresztül és inkább nem evett...amikor kiöntöttem, azután meg csak félve evett, most vettem egy másik tablettát, ha feloldom vízben és injekciós ampullába felszívom, úgy beadhatom neki? kénytelen lenyelni, ha a torkába sprickolnak neki lassan nem? 5 éves kandúr, eddig a kajába megette, most valamiért érzi benne azt a iszonyat szagát szegénykém, nem is értem miért nem lehet szagtalan és íztelen gyógyszert gyártani

2013. nov. 2. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeret, abba tedd bele. Olyanba amiért "megőrül". :) Olajoshaltól pl minden macska begerjed. Vagy a haltól általába. És csinálj belőle kis falatokat, gombócot pl., és abba tedd a gyogyit. És ne egybe rakd az összest, hanem több darabba. Összetörve apróra. Macskát nem érdemes tömni, mint a libát, mert a fogai mellett van még négy lába is, komoly karmokkal, amit remekül használ. :)

Amugy a macska nem sértődős (szemben a kutyával), egyáltalán nem fog "haragudni" rád, ha lenyomod a torkán, csak felesleges. Ami meg a hátán mozog, az nem féreg, hanem bolha lesz. Férget nem látod szemmel, az a gyomorban, bélben van. És alapból minden macska férges (hacsak nem valami tenyészetből van), ha kijár, akkor 100%, de nem kell aggódni, félévente egy tabletta megoldja. :)

2013. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni műanyag tabletta beadó csipeszt. Nem egy összeg. Azzal tuti be lehet adni
2016. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!