Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok jó macskaalmot ajánlani?

Tudnátok jó macskaalmot ajánlani?

Figyelt kérdés
A cicám kinti-benti, így általában elintézi kint a dolgot, de bent is tartunk neki almot, amit nagy ritkán használ is. Eddig a Tescoban vásároltunk egy fajtát, ami nagyon jó volt, nem állt össze golyóba, nem olvadt szét sárrá, mint a legtöbb, és még ilyen kék illatosított darabkák is voltak benne (de nem az az átlátszó szilikonos fajta volt). A pontos nevét nem tudom, de ilyen bordós-sárgás 10 kg-s papírzacskóban volt. 2 hete viszont nem találom, pedig több Tescoban is jártunk azóta. A szilikonosak szerintem baromi drágák, a többi, ami ilyen barnás színű és úgy néz ki, mintha kis sárbogyók lennének, na azokat meg gyűlöljük, alig lehet kitakarítani az alomtálcából, mert összeáll egybe az egész, ha csak egyszer belepisil is.
2013. nov. 9. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Valójában a szilikonos fajta a legjobb de nagyon drága! A Sparba szoktunk venni Budget macskaalmot, még ami árban és a funkciójában megfelel. Az alom összecsomósodik és könnyű kiszedni az elhasznált részt. A legtöbb macskaalom szinte szétázik és az egészet ki kell önteni ami nagyon gazdaságtalan.
2013. nov. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is sok mindent kiprobaltunk és végül a natúr föld/ vakondturas volt a legjobb! Télre szedtunk össze zsákba. Akár 2hétig is kibírja és nem büdös.
2013. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Tescóban is kapható 10kg-s Claude alom nagyon bevált.
2013. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a szilikonos a legjobb,nincs tele a lakás alom darabkákkal,kitünő szagmegkötő és könnyű takarítani.

Mi ezt használjuk:


[link]


előtte ilyet használtunk csak virágosba:


[link]


ez is ugyanolyan jó volt mint a szilikon,meg tovább elég is,de mindenhol pici macskaalom volt amit rohadt nehéz takarítani főleg szőnyegen.

2013. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Virágföldet/homokot semmiképp nem használnék, így is szenvedünk, hogy ha bejön a macska lábat kell mosni, mert tiszta föld, az kéne még, hogy idebent is a földet túrja alomhasználatkor. A Claude alom ránézésre ennek a szétázós sárszerű valaminek tűnik, de akkor lehet, hogy adunk neki egy esélyt. Köszi a válaszokat!
2013. nov. 9. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődnék, hogy vált be a Claude macskaalom, mert én is azzal szemeztem, de félek, hogy ez a sárszerű vacak lesz az is.
2016. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a Sparban kapható "Budget" macskaalom vált be nemcsak anyagilag.Több mint 13 éves a cicánk és ha kapok akkor ezt használjuk.

Illatosított macskaalmot ne vegyél.

2016. ápr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!