Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig tart normál...

Mennyi ideig tart normál esetben macska elpusztulása esetén a gyász időszak? Hány éves korig érdemes egy macskát befogadni?

Figyelt kérdés

Ma reggelre elpusztult a macskám, tegnap apám mondta, hogy szerinte beteg...éjjel elpusztult. Én messzire járok suliba, szinte sose láttam a macskát, nem is tudtam, hogy beteg.

Most azon gondolkodok, hogy új macskát szeretnék.


2013. nov. 9. 09:23
 1/8 anonim válasza:
100%
De miert akarsz uj cicat,ha nem is latod,nem is vagy vele? Akkor miert fontos,hogy legyen? Egyebkent,ha ujat akarsz,vegyel nyugodtan,barmikor.
2013. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

De te nem is gyászolsz! Nem is szeretted a macskád! Megsirattad egyáltalán?! És azt is írtad hogy nem foglalkoztál vele különben tudtad volna hogy beteg! Én egy hónapig sirattam a macskám és még most néha sírok mikor rá gondolok! Nekem az új macska nem is jutott eszembe! Csak akkor legyen macskád ha szeretni fogod és gondoskodsz róla nem úgy mint az előzőről. Egyébként az "elpusztult" szó is jelzi hogy semmi kapcsolatod nem volt vele. Ha szeretted volna azt írod maghalt! És nem a pár órával a meghalása után írsz ki egy ilyen kérdés! Minek akarsz macskát?!

"Én messzire járok suliba, szinte sose láttam a macskát, nem is tudtam, hogy beteg. "

Nincs rá időd! Kb. mennyit tudnál vele foglalkozni? Volt egyáltalán neve a macskádnak?! Így semmilyen állatot nem lehet tartani... Szörnyű vagy...

2013. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

volt neve, tavasszal született minden nap minden percében vele voltam, de jött a suli és mivel kan macska volt, mire reggel felkeltem a macska elment csavarogni, haza jöttem megint nem volt otthon, csak onnan tudtam, hogy haza jár, hogy a kaját amit kiraktam neki, mindig megette

nem tűnt fel hogy beteg, ugyanis semmi jelét nem mutatta, csak apu megjegyezte, hogy valószínű azért csavarog annyit, hogy távol pusztuljon el, ne a család találjon rá és ezt érezte a macska

2013. nov. 9. 09:40
 4/8 A kérdező kommentje:
egy állatra nem írhatjuk hogy meghalt, az ember meghal, az állat elpusztul
2013. nov. 9. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Ivartalanítatni kellet volna és bent tartani. Sajnálom...
2013. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha az újjal se tudnál foglalkozni akkor teljesen felesleges. Gyásza pedig annak van aki foglalkozott vele, neked nincs.
2013. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz új macskát. Tőlem biztosan nem kapnál egy pluss macit se. Nem halt volna meg, ha rendszeresen látta volna állatorvos. Ha lakásban élt volna, és ha Meglettek volna az oltásai..Szerintem ne válalj macskát. Nem elég ha adol neki enni! Normálisan törődni kell vele. És ivartalanítani is kellene. Fel vagy rá készülve? Van rá pénzed is időd? Mert ha jó és sok évet életet akasz neki akkor ahoz pénz és idő is kell.
2013. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ahol a beteg macska volt ott az új macska újrafertőződhet. Nem ajánlom.
2013. nov. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!