Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van, ha a cica eszi a...

Mi van, ha a cica eszi a kristályos alomszemcséket?

Figyelt kérdés
Pici cicám van, vettem egy csomag kristályos almot kipróbálásként, illetve egy nagyobb kiszereléses Biolux almot is, meg ma kapott macska wct. Eddig egy tálcán fűrészpor volt és abba végezte a dolgát. Ma megkapott minden szükséges dolgot, nincs is nagy gondja a wc-vel, belemegy. Elsőként a kristályos almot szeretném kipróbálni, ezért azzal van most feltöltve, dolgát még nem végezte benne, csak kíváncsiságból mászott bele, viszont a szemekkel játszik és kettőt hármat szerintem meg is evett. Mi baja lesz tőle? vagy ezek elvileg nem ártalmasak nekik?
2013. nov. 11. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kis mennyiségben semmi baja nem lesz tőle a cicának. Sokat meg úgy sem tud megenni belőle, biztosan van finomabb kajája is, igaz?:)
2013. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, kap enni :D remélem azért nem lesz annyira nagy ínyenc, hogy almon akar majd élni :D Ahogy látom nem nyeli le a szemcséket, csak rágja őket, remélem erről is leszokik, nagyon új még a dolog neki, lehet így méri fel, hogy mi is lehet ez. Arra gondoltam még, hogy esetleg töltök rá a Bioluxból is, hátha az kevésbé érdekelné, vagy nem tudom :) Köszönöm szépen a válaszod :)
2013. nov. 11. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja. Az enyém már magától az alomtól is oda van, bemegy hempereg benne, szeret ott lenni. Van amikor kiszór pár szemet a padlóra, azzal szokott játszani, néha beveszi a szájába is de kiköpi és játszik vele tovább.
2013. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!