Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil be?

Miért pisil be?

Figyelt kérdés
Egy ideig a cicám rápisilt a takaróra, ekkor kicseréltem az almot vissza a régi fajtára, elvittem a vizeletét az orvoshoz, egy kis baci volt benne, kapott rá antibiotikumot, rendbe jött! Azóta a takarót felhajtva tartjuk a párnán és így sosem pisil rá! De szombaton megint elkezdte...kinyitottuk az ágyneműtartót, mert nálunk hamar penészesedik minden, ezért gondoltuk nem árt szellőztetni. Erre később az ágy előtt láttam egy pisitócsát. Amit arra tudtam be, hogy mivel a macskák úgymond büdös helyekre pisilnak, biztos a dohos szag miatt! Tegnap a takarómat éreztem pisisnek, amit elfelejtettem felhajtani! Kimostam, rendbehoztam! Ma a párom azzal fogadott, hogy reggel 6kor (ő még aludt) a cicánk szó szerint lepisilte! Szerintetek mitől csinálja ezt időnként??? Egyszerűen nem jövök rá. Így utólag arra gondoltam, hogy átérezné a penész szagot az ágyneműtartóból? Semmi szervi baja nincs, nincs köve, nincs vese baja, fél éves ivartalanított kandúr! A buszom reggel 6kor indul, az almot fél 6kor takarítottam ki, tehát ez nem lehetett gond! Nagyon jól tudja hol a helye az alomnak, rá is megy, de időnként megbolondul és nem tudom miért, nem bírok már ennyit mosni!!! Nincs stressz, van sok játéka, van mászókája, minden az övé, bárhova felmehet, mivel kis helyen lakunk, de az is kompenzálva van azzal hogy sokszor kiviszem az udvarra!!! Semmi szervi baja nincs! Van ötletetek, hogy miért csinálja ezt??? Köszönöm!

2013. nov. 12. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de erre én is kíváncsi lennék.


Nekünk össze vissza pisil, pedig előtte mindig az alomba végezte a dolgát. Hál istennek a nagyobbakat továbbra is. A házban tartottuk eddig mert perzsa cica, de ki kellett vinnünk a kazánházba, mert tiszta büdös volt minden.

2013. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tartsatok kutyát az legalább szeretne is titeket...:D
2013. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első! Elsőkörben, pisimintát vigyél a dokinak! Lehet neki is csak bacija van, de lehet köve és még lehet ha nem ivartalanított hogy jelölget!!
2013. nov. 12. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy nyertétek ki a pisi mintát?

Tőlem amikor ilyen kért az orvos nem tudtam begyűjteni.


Üresen hagytam az alomtálcát hogy majd úgy felszívom a fecskendővel, de így nem volt hajlandó belepisilni a macska.


Az ágytakaróból meg sehogy sem nyertük ki...


Nálunk viselkedés zavar volt.

Azt mondta a doki.


Többet kell vele foglalkozni.

Simogatni. Babusgatni.

2013. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem belepisilt az üres tálcába! Én már cukorbetegségre is gondolok! Nálunk nem mindig tud kimenni és pedig akarna, úgyhogy lehet viselkedési zavar is nálunk is!
2013. nov. 14. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!