Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vöröses, könnyező a kismacskám...

Vöröses, könnyező a kismacskám szeme, milyen szemcseppet adhatok neki?

Figyelt kérdés
Találtunke gy kölyökmacskát, akit befogadtunk. Már akkor könnyezett a szeme. Túlesett féreghajtáson, adtunk neki Frontline-t, lefertőtlenítettük a szőrét, a szemét forró vizet (persze kihűtve) és kamillateás vattával törölgettük, helyre is jött, két naqpja viszont újrakezdte, egyértelműen gyulladt. Állatorvoshoz csak jövő héteb tudjuk elvinni, állsatpatikába viszont holnap is el tusok menni. Segítenétek, h van-e olyan szer (krém, csepp, tabletta), amit meg tudok neki venni és addig is adni, amig lehetőség lesz megnézetni dokival?

2013. nov. 15. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jól van. :) Figyelj rá hogy legyen meleg helyen. A melegben lassabb kicsit a betegség lefolyása. A hidegben meg jobban ki jön. Ne aggódj. A babák nem kapnak el semmit tőle. De azért ne piszkálják . :) És majd mosd meg a kezed. Igen jó ötlet az erős szagu macska kaja. Írni is akartam , de Gondoltam hogy eszedbe van. :)
2013. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Olyan picik, h még nem piszkálnak semmit :D csak sajnos egyterű a lakás. A wcbe hozom be, amikor hűl az idő, de eléggé ingerszehény a környezet neki, viszont sikerült a sufnit szétpakolnom macskabiztosra, és csináltam pokrócokból egy meleg plédet, ha napközben el akarna bújni. :)

A szeme már nem vörös :) kamillázom 2 óránként.

2013. nov. 17. 14:00
 13/15 A kérdező kommentje:
mármint kuckót :)
2013. nov. 17. 14:01
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a jó (remélem), hogy nem kedvtelen, játékos, szaladgálós, bújós, csintalan. Remélem, két napot még kibír komolyabb baj nélkül!
2013. nov. 17. 14:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, az jó ha játszik. Remélem én is hogy kibírja. :)
2013. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!