Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mi? Többi lent.

Ez mi? Többi lent.

Figyelt kérdés
Http://www.youtube.com/watch? V=HDLRpQnaubI Régebben az én cicám is csinált ilyet hogy egy pontra figyelt sokáig pedig előtte mozgattam a kezemet és nem reagált semmire.Ilyenkor mitcsinálnak? vagy mit látnak?:o

2013. nov. 18. 05:30
 1/5 A kérdező kommentje:
na jó ez szarúl sikerűlt ezt a linket kirakni.. Зомби кот / zombie cat/ Сеанс обмена информацией / Кот шпион ezt ha bemásoljátok a youtube keresőbe, akkor ott egyből az elsőre kattintsatok.
2013. nov. 18. 05:33
 2/5 A kérdező kommentje:
2013. nov. 18. 05:34
 3/5 A kérdező kommentje:
na végre már b@lfaszkodok itt xDD na szóval amit utóljára küldtem linket. azaz.
2013. nov. 18. 05:35
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
A macskák roppant kíváncsi és tökéletes látással rendelkező állatok, olyan dolgokat is észrevesznek amit mi nem látunk, vagy nem veszünk észre. Gyakorlatilag bármi felkeltheti az érdeklődésüket és ilyenkor nehéz kizökkenteni őket. Teljesen természetes ez a viselkedés és a legtöbb macsekra jellemző.
2013. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mi cicánk egyik este a falat bámulta ugyanígy, nem is figyeltem azthittem légyre vagy valami ilyesmire vádaszik éppen. De elkezdett nyávogni is egy idő után, oda mentem nem láttam semmit a falon. Van egy jelenet a poltergeist című filmben, ugyan ez csak ott kutya csinálja ezt, páromnak elmeséltem nem mert kimenni éjszaka a wc-re egy hétig ezen röhögtem :D
2013. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!