Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te cicádnak milyen sajátos...

A te cicádnak milyen sajátos dolgai vannak?

Figyelt kérdés

Szerintem mindegyikük egy egyéniség, és biztos mindnek van egy kis hibbantsága. A miénk például mindent lelökdös az asztalokról vagy polcokról amit elér. És nagyon sokat "dumál".

De a férjemnek pl volt olyan macskája, amelyik úgy szerette a sárgadinnyét, hogy neki kellett először adni belőle mert addig nyávogott:-)


2013. nov. 18. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A miénk nyávog, ha felmutatjuk neki a tenyerünket.
2013. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A miénknél figyeltem meg, hogy játék és vadászás közben ilyen "kreppegős-fújós" hangot ad ki. Jókat nevetek rajta:)
2013. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha azt akarja ,hogy ölbe vegyük és megszeretgessük akkor ugy nyávog mintha 3 hete nem evett volna.
2013. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lány:

- olyan magasra ugrik hogy a seggével nyitja ki a kilincset (nem vicc sajnos, kinyitja az ajtókat)

- amikor takarítom az almot és leveszem a tetejét bebújik alá és a macskaajtót lökdösi belülről :D

- nem hajlandó megenni a felvágottakat, viszont a chipset azt két pofára tolja és könyörgi (nem kap, csak néha sikerül lopnia)

- mindig hagyja, hogy a kandúr ellopja a kajáját, de ha macskakolbászról van szó, akkor morogva elszalad vele, azt az egyet nem engedi :D

- nem iszik a tálkájából, csak a kádból, csapból, mosdóból úgy, hogy a mancsát belenyomja a vízbe, vízcseppekbe és lenyalogatja


Fiú

- reggel berohan a hálóba, beveti magát az ágyba és dagaszt 15 percen keresztül :)

- éjjel ha kimegyek klotyóra utánam jön és az ölembe ugrik, miközben végzem a dolgom...

- ha sétálásból jövünk haza, akkor hirtelen cipőfétis fejlődik ki nála, és szarrá akarja rágni az aktuális cipőket. Az otthoni cipők nem érdeklik, csak a frissen levetettek :)

- a kenyeret, zsemlét, kiflit egyfolytában ellopja és megeszi magában...


Mindkettő:

- napi két alomtisztítás után az első dolga mindegyiknek belepislantania/kakkantania, mielőtt még visszatennénk a tetejét az alomnak

- reggel-este koncert van az ajtó előtt, mikor aludni megyünk/mielőtt kelünk...

2013. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekünk sziámi cicánk van, igazából az előttem felsoroltak majdnem mind igazak a miénkre is. Volt előtte sima házi macskánk, több is, de azoknál sose vettem észre ilyen furcsa dolgokat. A mostani inkűább kutyaként viselkedik sokszor. :D Meg érdekes ahogy beosztja a családot, mint egy falkát, mindekivel másképp viselkedik, pedig sose adtunk ilyesmire okot, pl.: kaját csak anyumtól kér és rá mindig hallgat is, ellenben nem játszik vele és nem kéri, hogy simogassa, énrám nem hallgat viszont ha épp nem alszik mindig ottvan ahol én, volt már hogy felbuktam benne mert állandóan láb alatt van:)
2013. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
12.04-es, nálunk is megvan, hogy folyton a fenekemben van. Volt hogy ez miatt véletlenül bezártam a wc-be, mert nem vettem észre hogy követett. Aztán csak arra lettünk figyelmesek hogy nagyon nyavalyog...
2013. nov. 18. 14:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Hú elég sok :D

- Folyamatosan beszél mint egy sziámi pedig perzsa de nem csak nyávog,bürrög,motyog mindenhez van hozzáfűznivalója.

-Labdázásnál ha otthagyom mert meguntam akkor hatalmasakat vernyákol mint akit ölnek,mert hogy a labda nem gurul magától.

-Minden reggel a fejemen alszik és a hajamat eszi. Ez rutin,arra kelek kora reggel hogy lehuppan a fejemről,párom meg levideózta hogy előtte fél óráig ette a hajamat,előtte meg kitudja meddig:D

-Van egy kistestű kutyánk,őt lesből támadja minden adandó alkalommal,főleg ha meghallja hogy becsukódik a liftajtó,felértek párommal akkor elbújik a falkereszteződésbe és mikor odaér a kutya ráugrik a nyakára.

-Mindent hanggal jelez. Ha elmegy pisilni/kakilni,ha felugrik az ágyra,ha éhes,ha elmegy játszani,mindent kommentál.

-Kakiját kb 10-15 percig ássa

- Hát kajálás előtt nálunk is van veszett vernyogás mert éhen akarunk halni.

- Csak az én ölembe van el,de úgy hogy teljes erőből belenyomja az orrát az én fejembe,majd végigsúrolja a fejem a hátával majd a seggét is előszeretettel tolja a képembe:D

-Ő nem alszik egésznap mint más cicák,csak éjszaka de akkor a fülembe kell nyomni a párnámat úgy horkol.

-És ami nagyon pozitív: Kaparófán kívűl semmin nem élezi a karmát,imádja a macskabútor sok cicával ellentétben.

2013. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ó és imád dorombolni. Mióta elhoztuk órákig képes egy nap dorombolni és dagasztani :)
2013. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fekete kandúrom nagyon mogorva öntörvényű, őt nem lehet simogatni akármikor csak ha ő odajön. Olyankor nagyon szeretget, dorombol, dörgölődik hozzám, ez tart úgy 15 percig, utána kéri a kaját és elvonul. a másik az már más tészta. perzsa keverék és állandóan a lábam alatt van. ha leülök kint akkor kijön, ha visszamegyek bejön, bemászik az ölembe. sokszor úgy kell ellökni már mert még a számba is belejönne. Pfu zavaros egy cicu.
2013. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém imádja a zacskókat, de tényleg! Megszállott zacskó imádó, jöhet neki bármilyen zacskó.. Ő azon fekszik, nyalogatja is, teljesen a magáévá teszi.:D
2013. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!