Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg szoktad engedni a cicádnak...

/Anita_'94/ kérdése:

Meg szoktad engedni a cicádnak, hogy egyen a tányérodból?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak ha én már nem eszek belőle.
2012. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
persze és ezért a macska is megengedni, hogy egyek az ő táljából.
2012. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Mivel nincs macskám ezért nem. De amúgy se engedném, még be a házba se (max ha vihar van), mert az állatoknak kinn van a helye. Ennyi erővel beengedhetnék egy tehenet is a házba.
2012. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

NEM!

Van a macskának külön tányérja.Nincs az a pénz hogy a macska abból egyen amiből én eszek.tele van a macska nyála mindenféle baktériumokkal ami az emberre veszélyesek lehetnek. Azért van egy határ.

2012. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Imádom a macskákat, de ezt nem engedem.
2012. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem! Ő is eszik a saját kis edényeiből, tiszteletben tartom a higiéniáját. Viszont ő se egyen az én tányéromból.
2012. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi voltam, Ti hogy vagytok ezzel. Én mindig engedtem neki, hogy beleszaglásszon, de általában hozok neki is egy kistányért és arra teszek át pár falatot. Bár volt már rá példa, mikor ráhagytam, hogy lakmározzon kedvére...
2012. jún. 14. 21:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik higiénikus megoldásnak.
2012. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem. Egy. Nem egeszseges a macskanak. Minden fuszeres, cukros, egeszsegtelen dolgot eszik osszevissza. Ketto. Olvass utana, milyen betegsegeket kaphatsz el tole es nezd vegig ahogy a popsijat nyalogatja kakilas utan. Harom. Alapszabaly, hogy egyszerre nem eszunk, hogy ne legyen kunyizos!

Mellesleg en is szeretem, puszilgatom a cicaimat, de ez azert tulzas.

2012. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. A macskának is meg kell tanulnia, hogy hol a helye. Néha szoktam neki ezt-azt adni, amit én is eszem, de soha nem fűszeres, főtt kaját, hanem pl. sajtot. A saját tányérjából, mert azért van neki.
2012. jún. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!