Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok ingyen elvihető kiscicát?

Tudtok ingyen elvihető kiscicát?

Figyelt kérdés

Győrben, vagy közelében lenne a legjobb (:

kb. 6-7 hetes legyen maximum

(úgy december 5-6-tól tudnám elhozni)

előre is köszi a válaszokat:)



2013. nov. 24. 21:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
oh, egyet kihagytam..lehetőleg szobatiszta legyen :) (panelban lakom)
2013. nov. 24. 21:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menhelyről vigyél cicát.. Én a barátnőmnek onnan vittem ajándékba, azonnal rászokott az alomtálcára első nap. Nagyon egészséges, ragaszkodó, életvidám cica.Teljesen megéri, és meg is mented amit meghálál.
2013. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Beírtam az apródra, hogy "ingyen macska"


573 találat


Leszűkítettem Győrre


10 találat


Mindezt kb 20mp alatt.


;)

2013. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. köszi, majd megnézem, :)

2. telefonról nem tudtam megnyitni az apród-ot. :o:/ de azér köszi, majd még próbálkozok. :)

2013. nov. 24. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:

3 hónapja keresek gazdit 2 árván maradt, utcára dobott, 5 hónap körüli cicának...

Mivel jönnek a fagyok, naná hogy nem hagytam őket az utcán....de így már maradnak is nálam.

De amúgy teli van a menhely cicákkal, vagy keresd meg Facebookon az Angyali Bársonytalpúakat...nő ők cicások, tudnak ajánlani biztos neked párat. De az apród tényleg teli van cicákkal ( ingyen elvihető, felesleges házi szaporulattal, amit kivágnak az utcára ha útban lesz, mint ahogy azokat is amiket hazahoztam).

2013. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2013. nov. 25. 08:00
 7/12 anonim válasza:
a kiscica.hu-t ajánlom, én is ott találtam Mignonkára, már 1 hónapja az enyém, és nagyon nagyon nagyon szeretem, most is itt dorombol szorosan hozzám bújva!
2013. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

édi:)

köszi szépen, tényleg jó oldal!

2013. nov. 26. 12:42
 9/12 anonim ***** válasza:
na, találtál cicát? :)
2013. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sajnos a főbérlő nem engedett olyan állatot amit nem lehet ketrecben tartani, az új parkettára hivatkozva:/ de most görényen, vagy hörcsögön gondolkozom:)
2013. dec. 4. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!