Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a 7 hónapos nőstény...

Eltűnt a 7 hónapos nőstény macskám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete tűnt el. Nem tudom hogy csak kövér volt vagy vemhes mert nagy hasa volt. De nagyon aggódunk miatta mert nagyon szelíd és lehet hogy valaki befogadta.
2013. nov. 30. 20:22
 1/8 anonim válasza:
Keresd meg!
2013. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rusz Réka válasza:
Szegééény :( Nekem volt 1 hullámos papi össz-vissz 2 napot volt velem és elszállt. Tudom milyen érzés. Én azt ajánlom a kedvenc kajáját rakd ki az ajtó elé és figyeld, hogy előkerűl vagy nem. Sok sikert!
2013. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már rég tenned kelett volna valamit. Pl facebookon kiposztolni a képet és odaírni hol tűnt el és mikor. És egy telefonszámot. A környékbelieket megkérdezni. És körbe járni ott ahol laksz és hivogatni. Keresned kell mert magától nem megy haza!
2013. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt egy oldal az eltűnt és talált cicákról. Ide is írj! És rakj ki képet és nézz itt is körül. www.facebook.com/Eltuntcicak?refid=13
2013. dec. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Simán lehetett vemhes,és valahol megfialt.Vagy belehalt a fialásba,mivel 7 hónaposan baromi nagy felelőtlenség kint hagyni és hagyni,hogy bármikor vemhesüljön...


Remélem elvitte valaki,mert azoknál jobb helyen lesz,mint nálatok.A felelőtlenség csúcsa,amit csináltatok.

2013. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehetett vemhes mert a környéken senki másnak nincs macskája. Kóbor macskával pedig még nem találkoztam a környéken. Kerestem a kertünk végén lévő mezőn, kérdeztem a szomszédokat és semmi. Kiplakátoltam a buszmegállókat, de még semmi. Attól félek, hogy a szomszédom mérgezte meg.
2013. dec. 1. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:
miért tette volna?
2013. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!