Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ennek a macskának a...

Mi lehet ennek a macskának a fülével?

Figyelt kérdés

befogadtunk ma egy macskát akinek ilyen csúnya a füle.mitől lehet?

itt a kép a macskáról:

[link]


2009. nov. 23. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy így született szegény. Nem néz ki sérültnek nem? Mármint, így ahogy néztem, nem olyan, mint amit most megtéptek vagy valami. Normálisnak tűnik, csak fura alakúnak. Lehet, mindig ilyen volt neki.

Talán épp azért kellett neki befogadó, mert valahova nem kellett a "selejtes" füle miatt.


A sógornőm mondta egyszer, ha valami miatt félszemű lenne a macskája, már nem tudná úgy szeretni, mert akkor nem lenne olyan szép. Hát ilyen emberek is vannak.


Attól megmutathatjátok orvosnak, főleg, ha fáj neki vagy ilyesmi, mert akkor biztos nem volt mindig ilyen.

2009. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

biztos, hogy nem született így látszik hogy felvan dagadva a füle, vagyis csak olyan mintha levegő lenne benne.

megfogtam neki, de nem fáj a füle mert nem reagált arra hogy megtapogattam a fülét.

2009. nov. 23. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg baleset érte. Én megmutatnám orvosnak.
2009. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de sajnálom szegényt, nem lehet,hogy rühes?azok a dögök nagyon csúnya munkát tudnak végezni, főleg a fül környékén, de lehet hogy csak rossz a kép minősége.

különben nagyon szép cicus, még a bajusza is cirmos.ha megteheted mentsd meg.én is kezeltem már meg rühes kiscicát, a humán patikában kaptam állatfürdető szert és két fürdetés után gyönyörű lett.nekem 3 saját cicóm

van, de minden tavasszal vannak "lelenceink".igyekszünk

mindet megmenteni,persze nem mindig sikerül túlélniük

életük első nagy kalandját.

Meglátod, boldog lesz a lelked, ha megmented.Nagyon hálásak tudnak lenni.

Sok örömet kívánok a cicádhoz.

2009. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, nem tarthatom meg mert a kutyáim nem tűrik meg, de egyik ismerősöm befogadta.

az orvos nem tudott mit kezdeni a fülével, nem tudta mitől van.

megvizsgálta más baja nincs.

köszi a válaszokat

2009. nov. 24. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egészen pici korában balesett érhette ezzel nem lehet semmit kezdeni esetleg ha orvoshoz viszed!
2009. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így képről nagyon nehéz eldönteni... szerintem mindenképp nézze megy egy állatorvos.
2009. dec. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a porcal lehet valami.
2009. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!