Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tenyésztőtől macska olcsóbb,...

Tenyésztőtől macska olcsóbb, miért?

Figyelt kérdés
Egy elég drága fajtát választottunk allergia miatt. Egyik tenyészetben, van egy idősebb, növendék cica, az reális, hogy amiatt olcsóbb? Illetve már ivartalanítva is van. Szerintetek?
2013. dec. 11. 12:15
 1/7 Platypus ***** válasza:
100%
Reális. Szinte mindenki kiscicát szeretne, ha egy tenyésztőnek nem sikerül eladni mindet kölyökként, akkor a növendék macska akár az élete végéig is a nyakán maradhat. Egy rendes tenyésztő felelősséget vállal minden egyes macskáért, ami nála születik, így egy-egy ilyen jószág akár évekig foglalja a helyet, viszi a pénzt az esetleges tenyészállatok elől. Esélyes, hogy küllemre sem olyan tökéletes, "hobbi minőségű" állat, ezért is olcsóbb. Mivel ivartalanítva van, a tenyésztő hozzáállása nekem elég korrektnek tűnik.
2013. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó! Amúgy nagyon szép cica, még ha elvileg hobbiállat, akkor is, bár engem marhára nem az érdekel, hogy hobbi-e, hanem hogy ne allergizálja a lányomat...

mondjuk én is jól járok, mert az összes oltása megvan és ivartalanítással sem nekem kell szívni (már bocsánat), nyilván én is megcsináltattam volna, de így még jobb :D:D:D ráadásul kandúúúúr és nagyobb a bundája, már most imádom!

2013. dec. 11. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A felnőtt mindig olcsóbb. Törzskönyvet azért gondolom adnak hozzá - tehát tenyésztőről van szó.
2013. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, törzskönyves, de nem felnőtt, csak 7 hónapos.
2013. dec. 11. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen fajta? :)
2013. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17:06,


Hosszu szor, allergia ellen, szoval sziberiai :)

2013. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen:)
2013. dec. 12. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!