Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befújtam Biokillel a cicámat....

Befújtam Biokillel a cicámat. Lehet baja? Le is nyalta.

Figyelt kérdés

Ezt ajánlották a családban többen is és kaptunk is egy üveggel. Befújtam vele a cicót, úgy hogy nedves lett tőle a bundája, utána ő meg is mosdott.

Azt mondják nem lehet baja mert bio. Elmentem boltba ott is megkérdeztem, alátámasztották, viszont itt mást olvasok. Van akinek baja lett a cicájának a Biokilltől?



2013. dec. 10. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azt, írják, hogy NE permetezzük közvetlenül az állat testére.

Szerintem figyelj oda rá, főleg, hogy le is nyalta. Nem nyálzik? Mert az pl. a mérgezés jele lehet.

Legközelebb, ha ilyesmit akarsz alkalmazni, érdemes megkérdezni inkább egy állatorvost, az a biztos.

2013. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még ezt találtam:

[link]

2013. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anyukám állítja, hogy neki is azt mondták ez a gyerek re se veszélyes ha a szájába kerül. Igazából tegnap is lenyalta akkor se lett baja. Ha mérgezésre gyanakszok adok neki sós tejet (az jó rá, már nem egyszer segített). Eddig úgy néz ki nincs baja. Amit linkeltél onnan felhívom őket és megkérdezem okozhat e problémát.
2013. dec. 10. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!