Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden macskának van dudor az...

Firestorm kérdése:

Minden macskának van dudor az állánál? Macska Aids? Leukózis?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne,hogy minden macskának van-e dudor konkrétan ott a toka résznél,ahol a mandula található kb arra.Mind a két oldalon van egy kölyök cicának,amit találtam.Kicsit aggódok,hogy nem-e macska AIDS vagy macskalukózis első tünetei ezek.
2013. dec. 19. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért törlöd állandóan a hozzászólásom? Kell a segítség vagy sem. ?!
2013. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ők jobban választ tudnak adni a kérdésedre mint itt. De látom nem érdekel. Gondolom az állatorvost sem ismered. Te vagy az aki fejbe lőtte a macskáját, mert Fip es volt és szenvedett? :(
2013. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem töröltem egyetlen 1 hozzászólást sem.

Én meg a fejbelövés?Soha nem bántottam még 1 állatot sem,sőt rendszeresen vannak ideiglenes állatok nálam,szóval ilyen butaságot ne írj.

Gondolom a moderátor törölte a hozzászólásodat,mert valami gondja volt vele.

2013. dec. 23. 14:44
 4/12 A kérdező kommentje:

Milyen állatorvost?

Ha megint nem jeleníti meg a hozzászólásodat nyugodtan írhatsz privátba is.

2013. dec. 23. 14:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát sajnos lehet... Teszteltesd le! Én is ezért vittem el az én örökbe fogadott cicámat dokihoz... Tudtam, hogy leukózisos, de amiatt voltak duzzadtak a nyirokcsomói... Azóta (3 hónapja) folyamatosan dokihoz járunk... Csináltass tesztet!!! 1 teszt nem teszt, többet kell csinálni, míg véglegesen kijelenthető, hogy igen vagy sem.

Ha újrakezdeném, nem vinném dokihoz. Először adj Immunovet port 1 csapott kávéskanálnyit és annyi Béres Minera cseppet, ahágy kg a cicád, pici vízben oldd fel, és fecskendővel add be! Minden nap! Próbálhatod nedves táppal is beadni, nekem nem sikerült, és sajnos ráhagytam...

Sajnos a macska leukózisra vagy macska AIDS-re nincs ellenszer... ahogy az emberire sincs.

Azt gondolom, ott hibáztam, hogy engedtem antibiotikumot adni Neki. Az amúgy is gyenge immunrendszernek nagyon odavág az antibiotikum!

Azért ne keseredje el, biztos van más betegség is, ami ilyen tünetet okoz, ne gondolj egyből a legrosszabbra!

SOHA NE MONDJ LE RÓLA, ÉS NE KEZELD BETEGKÉNT!

Szorítok!

2013. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Hétfőn megyünk a dokihoz,de a cseppet elkezdem adni neki ma,mivel az mindig van kéznél.

2013. dec. 27. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Csináltass a dokival leukózis és Fip tesztet. Nagyon csúnya halálos betegségek. Rengeteg szenvedést okoz az állatnak. Ha negatív oltasd be ellene..
2013. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na voltunk dokinál.Férget hányt a cica.Kaptunk rá valami folyadékot,amit közvetlen a bőrre kell rakni.

Tesztek készek,minden rendben van viszont a fogváltása miatt az ínye nagyon csúnya és büdös a szája ugye,na arra is kaptunk gyógyszert napi 1-et kell beadni a cicának és attól helyre fog jönni.

2014. jan. 2. 18:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy van a cicád?
2014. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszöni szépen nagyon jól :)

Szájszag elmúlt az ínye szép rózsaszín (már nem az a tűzpiros) férgek teljesen kihajtva a hasa is lejjebb ment és a dudor is visszább ment.

Gondolom valami fertőzés volt a férgek miatt a kis szervezetében és amiatt dudorodott ki a nyirokcsomója.Jó volt ez a féreghajtó és a gyógyszer is.

2014. jan. 6. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!