Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a macskát lecsaln...

Hogyan lehet a macskát lecsalni a fa tetejéről?

Figyelt kérdés
2006. nov. 11. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs rá jó praktika! Fel kell mászni érte létrával, vagy ágról ágra.
2006. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
legrosszabb esetben ki kell hivni a tüzoltókat, majd ők leszedik.
2006. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%
Szerintem igaz hogy a macska mindig talpra esik szóval, ha fel tudott menni le is tud jönni.De ha nem akar lejönni próbáljuk lecsalni valami finomsággal,amit szeret a cica.(Pl. párizsi stb.)
2006. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig a kedvenc kajáját visszük neki oda,és akkor lemászik,de jobb esetben,ha hallja a gazdája hangját,lemászik.Ha nem ,akkor várjunk egy kicsit,ha megéhezik,csak lejön.Végső esetben pedig jöhet a létra...
2007. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
94%
Mi egyszer úgy csalogattuk le az estefelé fáramászott cicánkat, hogy elemlámpával világitgattunk egyik ágról a másikra. Mivel elég játékos, elkezte a fényt kergeti és nagyon hamar és ügyesen le tudott jönni.
2008. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Az én cicám mindig felmászik a fára és nyávog nekem.De mindig lejön épségben.Egyszer egy hatalmasat bukfencezett,azt hittem kitört a nyaka,de semmi baja sem lett.És általában talpra esik
2008. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer reggel a szomszédban egy ismeretlen kismacska felmászott egy vékony ágas fa tetejére és délre le is tudott

jönni.

2008. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Rázd le a fáról, talpra esik. : D de komolyan
2009. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
slaggal
2022. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!