Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Leesett a babám a szekrény...

Leesett a babám a szekrény tetejéről, magától. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Van egy nagy babám, amelyik már régóta a testvérem szobájában van, a polc tetején. Körülbelül 10 perce jöttem el ott, leültem a géphez és tovább böngésztem az Ezotéria részt. Aztán 21:19-kor csak úgy leborult, mindennel együtt (kalapkájával, és a lábára volt akasztva 2 díszített tojás)...


Hát azt nehezen tudom elhinni, hogy szellem volt és ő dűtötte le, de be kell valljam, sokszor érzek olyat, mintha valaki figyelne, és hátra kell fordulnom.


Szóval szeretném megtudni, mitől eshetett le a baba.


Kíméljenek az olyanok, akik szerint menjek orvoshoz, és akik viccelődni akarnak ezzel, akkor menjenek az Egyéb kérdések/Humor kategóriába.

Köszönöm.


2011. júl. 18. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Én elhiszem neked, mert velem is előfordul ilyesmi. A múltkor bekapcsolt a tévé minden további nélkül, senki nem volt a szobában és nincs ilyen funkciója. Egyszer meg lekapcsolódott hasonlóképp. De tudnék még egy párat mondani, ami tényleg megtörtént...

Nem tudom, mitől lehet.

2011. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Biztos Chuky rokona.Írtsd ki, amíg nem késő, vagy költözz el!
2011. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Elment a villamos a ház előtt és a rázkódástól leesett.


A Chucky-n jót röhögtem :)

2011. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 shilla válasza:
65%
Én is hiszek neked. (Vicces gyerek a Chukit hagyd a filmvászonra!) Nálunk is voltak, vannak hasonló jelenségek, vagy mik. Anyum babája sírt a szekrényben, nekem a hajam is égnek állt esküszöm, de van, h. borulnak a poharak, a macskám időnként a fejem tetejéig meg sem áll úgy megijed, a nem tudom mitől. Vki énekel éjjel a lépcsőfeljárón és nyikorog alatta a fa lépcső. Kinyílnak az ajtók, ablakok és nincs huzat. Multkor kb hajnali 3 lehetett és arra ébredtem, h. a szobámban olyan fényesség volt, h. nem láttam semmit. Aztán újra sötétség. És még folytathatnám...szóval akármi, vagy akárki is az, biztos, h. létezik ilyen és hasonló.
2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Hogy mi történhetett?

Szerintem leesett a babád.

2011. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
lelökték az egerek
2011. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nem tudom, mitől vannak ezek a furcsaságok...


Második: Ha-ha-ha..


Harmadik: Falun élek kertes házban, nem jár villamos, csak busz, de az sem, csak 4 utcával arrébb.


Shilla: Igen, velem is történtek ilyenek. Múlt éjjel bekapcsolt a tv.. A távirányító az asztalomon volt...


asdfghjklqwertzuiop: Ezt én is tudtam.. -.-"


A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:25 : nincsenek egerek a szobában, és kint sem. Macskát tartok.



Köszönöm szépen a válaszokat, megy a zöld kezecske akinek jár. Még írjatok!

2011. júl. 19. 09:38
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Jézus... Nekem már ezerszer esett le valami a polcról, és sose tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert nem is volt. Egyszerűen leesett és kész. Megbillent, megrogyott a szekrény, stb. Minek tetted fel az ezotéria témakörbe?
2011. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
shilla!Te mit tolsz?
2011. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ó, elnézést, kimaradt hogy szkeptikusok ne írjanak.. Na mindegy.
2011. júl. 19. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!