Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor fognak párzani a cicák?

Mikor fognak párzani a cicák?

Figyelt kérdés

Most 8-9 hónaposak a cicák, és még sohsem csinálták azt.

Szeretnénk kiscicákat, és boldogan élnének, mint egy igazi cica család. :)



2013. dec. 22. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az állatok soha nem fognak boldogan élni mint egy család, mert ösztöneik szerint leválasztják a kicsiket. És egy idő után ugyanúgy kamatyolnak az anyjukkal apjukkal testvéreikkel. NA szerinted ez családi vonás? Te szaporodnál a saját családoddal?

Minek szaporítasz úgy őszintén? Nekik nem egy kölykük lesz, mint az embereknek. Mit csinálsz majd 5-6 macskával? Ezt a kettőt ellátod rendesen? Oltva féregtelenítve vannak?

Értsék már meg az ilyen felfogású emberek, hogy az állatoknak nem élvezet a párzás és a kölyöknevelés.

2013. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, de nem ezt kérdeztem.
2013. dec. 22. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Évente kétszer. Ivartalanítsd, annyi kóbor macska van ígyis...azért kár megszüleletniük h éhen pusztuljanak, vagy vki agyonüsse őket...ösztönből szaporodnak, nem élvezetből, jól írta az első. Az anya kb- 1 hónapig szoptatja őket, utána fúj-morog rájuk, üldözi őket, nem olyan nagy a boldogság hidd el :) Aztán szaporodnak egymással, jó kis beteg vérfertőzött kiscicák lesznek, akik rövidke életük alatt sokat kínlódnak, betegeskednek, kinek kell ez??! Ivartalanítsd őket, ezzel teszed nekik a legjobbat
2013. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, világos. Úgy terveztük, hogy egyet maximum kettőt megtartanánk, aztán ivartalanítjuk őket, a többi kiscicát pedig elajándékoznánk valakinek, vagy meghírdetnénk őket. Egyébként az egyik cica tarka színű (nőstény) [link] , a másik sötétszürke fekete csíkokkal. [link]

A képeken nem ők vannak, csak a színük miatt mutattam. Remélem ilyen cicák lesznek majd a kicsik [link] [link]

2013. dec. 22. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Irok egy történetet amitől tuti elmegy a kedved a szaporítástól:-Ez az én egyik ismerősömmel történt.


Náluk is volt egy lány cica kb. 3 éve. Akartak mellé egy fiút(Nem értem miért.Kinti volt sajnos szóval igy is ugy is felcsinálták volna). 2 hónapra rá vettek egy törzskönyves Perzsát amit a hülyék kint tartottak.Perzse ,hogy már 5 hónap után elpusztult. Aztán szereztek egy egyszerű cirmos cicát amivel akarták pároztatni a fehér macskájukat ,hogy ilyen fehér-cirmos kiscicák legyenek. Megszülettek a kiscicák!! Természetesen a nőstény macska nem avval párosodott amit hoztak(csak még mellé ,hogy a macska kölyköknek TÖBB apjuk is lehet). AZt hiszem lett egy fehér vörös ,egy Szürke és egy cirmos kiscica. TUDOD MI LETT VELÜK??? Kinyírták őket egytől-egyig. A pöcegödörben végezték. Aztán én feljelentettem őket állatkinzás miatt. Több százezres bírságot fizettek és elkobozták a macskákat.

2013. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 2t megtartatok, a többi meg mehet amerre lát, mert nem kell senkinek. Nem, nem valószínű h gazdát találjatok nekik, barátom macskája 4et fialt, gyönyörű kiscicák, két trikolor, egy fekete-fehér és egy tiszta fehér, nem kellettek senkinek!! Már mindenhol meghirdettem őket, semmi érdeklődés, itt maradtak a nyakunkon. Aki nem állatbarát és nincs ilyen jó szíve, annál a kiscicák bizony a pöcegödörben végzik vagy a vizeshordóban... mindenki tele van macskákkal, most kerestünk ideiglenes befogadót 15 macskának, és senki nem jelentkezett, úgy hogy minden költséget az alapítvány állta volna..! Egyszer se szaporodjon, ivartalanítsd most, ha cicát akarsz fogadj örökbe! Na meg ha véletlen mégis sikerülne gazdit találni (ami nem valószínű), akkor ott meg szaporodnának tovább?! Mégis minek?!
2013. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most nézem a képeket. A büdös életben nem fogod tudni elajándékozni, mert tucatmacskák. Tudod hány ilyen házi macska csücsül a menhelyeken, mert nem kell senkinek? Reméled olyan színű cicák fognak születni mint ott? Hát megsúgom, nem lesz olyan. Tudod miért? Tanultál már az iskolában génöröklést? Ott nyulakkal magyarázzák, ha jól emlékszem. Nézz utána egy kicsit......
2013. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul igen, nem valószínű h "különleges" színű cicák lesznek. Ne szaporíts az a lényeg
2013. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!