Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen kaját szoktatok...

Ti milyen kaját szoktatok adni kiscicának? Illetve akkor amikor már nagyobb a cica

Figyelt kérdés

Csak mert láttam ma hogy a Whiskas kaják 4-500 körül vannak, ami kicsit sok, és ez gondolom még csak 1 napra se elegendő :/

ti milyet szoktatok adni neki? milyen fajta kajákat? és árat is írjátok ez mellé,megköszönném!



2013. dec. 23. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Orijen.Acana ,Royal Canin
2013. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát ma amit nem ettem meg paprikás kruplit, azt is szereti, meg szereti a tejcét is.
2013. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amíg kicsi volt, royal canin kiscicatápot kapott, most 7 hónapos és átálltunk taste of the wild tápra. Az eredmény magáért beszél, a cicus a testvéreit (akik moslékon, whiskason és frieskiesen nőttek fel) messze lehagyta mind méretben, szőrminőségben és úgy kiállásban is, öröm ránézni mert csak úgy ragyog az egész macska.


Én ajánlom a TOTW-et, illetve van olcsóbb, a Brit Care ami szintén jó táp, neten érdemes rendelni, kilója asszem valami 1300 forint és kevesebbet is eszik belőle a cica, mert tápláló, jól lakik vele, így sokáig kitart. Ha érdekel írj nyugodtan privit.


A Whiskast meg ilyen "szupermarket márkákat" pedig került el messziről mert semmi hasznos nincs benne a cica számára csak szemét. A régi macskánk whiskast kapott, kihullottak a fogai, tönkrement a veséje tőle.

2013. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én WHISKAS junior táppal kezdtem,1200.- körül van a kilós ára kb.! Hát tapasztalat: Nagyon szerették,de nem annyira,mint a purina one junior-t! Ez kb. 1600.-/kg,de én azért váltottam,mert nem ajánlották a whiskast! Alutasakos kaját a 10 dkg-os WHISKAST vettem nekik,de azt soha többet nem fogok,mert fogalmunk sem volt róla,hogy miért büdös a cicák feneke! De komolyan,olyan büdi volt,hogy naponta többször mostuk nekik a feneküket,mert mikor lefeküdtünk,és oda bújtak hányingerünk volt! Szóval váltottam egy drágább (nem jut az eszembe a neve),és azóta nem büdös a macska! :) Nem tudom te mennyi kaját adsz a macskaáidnak,hogy 500.-nyi kaját megesznek egy nap alatt,és az nem elég nekik ... ??? Egy minőségibb tápból sokkal kevesebbet esznek,laktatóbb,és tovább is tart! :) Nekem 2 db 4 hónapos kandúrom van,és reggel (8 körül) együtt megesznek 10 dkg-ot a konzervből,rá kb. 3 órára (11 körül) 6 dkg tápot,és azt kb. 7-8 körül kapnak még 6 dkg tápot! Az reggel 6 körül elfogy,és így tovább ... :) Hozzáteszem nem éheznek a macsekok,ott van előttük a száraz kaja! Ja,és ha valami olyat főzök,akkor abból szoktam adni nekik táp helyett este! Vagy délben! De csak napi 1x! Ez hetente 1x fordul elő! Csirkemellből nyesedéket is oda szoktam adni nekik,vagy ha májat csinálok akkor abból egy-egy darabot,akkro picit kevesebb a táp ... Szóval ha vállalsz egy cicát,előtte nézz körül mi mennyibe kerül! :) Benti cica?
2013. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi Frieskis Juniort vettunk neki. De ellotte meg a menhlyrol kaptunk tapot amivel itt etettek az Happy Cat volt. Sajna csak ugy lattuk hogy elore meg kell rendelni. A Wiskas es a Kite -Cat elvileg nagyon sok tartosito szert tartalmaz.
2013. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg van! Pro Plan a konzerv neve! Azt hiszem! Sosem otthonról írok,így mindig elfelejtem! :)
2013. dec. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ez a konzerv neve,hanem REAL NATURE! :)
2014. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!