Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan a legcélszerűbb beadni...

Hogyan a legcélszerűbb beadni a cicának a vitamint?

Figyelt kérdés
Olyan nagy a tabletta h. a szájába nem tehetem, ha összetöröm porrá akkor megeszi úgy a kaját?
2007. okt. 8. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A tejcibe kell belekeverni,vagy az eledelbe,akkor megeszi.
2007. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szokták megenni akkor, ha belekeverem a kajába, vagy innivalóba. Legtöbbször kettétöröm, aztán próbálkozom... :(
2007. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
törd kisebbre és tedd bele a husiba,kenyérbe és észre se veszi én is így szoktam a féreghajtót megetetni vele!
2007. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg milyen vitaminrol van szo, en multkor vettem olyat, ami tejszinnel es lazaccal volt izesitve, azt csak leraktam ele, es szetragta, mas alkalommal nehezebben boldogult vele, akkor kettetortem es megette. Ha a vitamin rossz izu, akkor tedd kajaba, bar az se mindig hasznal, mert a cicank akkor biztos nem enne meg, es ezert regebben a gyogyszereket mindig oltas formajaban kapta.
2007. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!