Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil a perzsa ivartalan...

Miért pisil a perzsa ivartalanított cicánk néha az almon kívülre?

Figyelt kérdés

3 éves, fiú, himalája perzsa cica. 8 hónaposan ki lett ivartalanítva. pisil az ülőgarnitura mellé a földre, meg a bejárati ajtó elé ha pl.1 napra vidékre megyünk. most is elmentünk 24.-én délután és 25.-én este jöttünk és vagy 3-4 adag pisi volt a bejárati ajtó előtt. ez bosszú????

Vettünk távoltartó spray-t, ahová fújtunk oda nem pisilt azóta de ide igen. Tiszta a wc-je, nem értem. Ha beengedném a gyerekszobába éjszakára oda is pisilne egy bizonyos szőnyegre. de inkább zárom azt az ajtót. A konyhában is volt 2 kis szőnyeg, eddig 3x pisilte le mindkettőt, most már nem kimosom hanem kidobom. Ez így tarthatatlan állapot. A laminált padló már a sarokban majdnemhogy csúnya a pisitől, fel van púposodva.

Mit csináljak vele???


2013. dec. 27. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy szivasson téged!
2013. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam,hogy ez veseproblémákat jelenthet,szerintem vidd el az állatorvoshoz,vagy,ami tuti módszer,én az ürülékéből egy darabot belerakok az alomtálcájába,és akkor visszatalál :)
2013. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Édes kis cica nekem is kell egy ilyen! :DDDD
2013. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem ha 3 evesen, meg mindig ezt csinalja, mar semmit nem fogsz tudni elerni nala. Javasolnam ha kertes hazban laktok rakd ki. Ha nem, akkor lehet el kene passzolni olyan helyre ahol kertes haz van. Tudom, gondolom hogy szeretitek, a mienk az a varosi lakast total ls amortizalta!!!! Szetszedett mindent.Mi odaadtuk a mamanak, kertesbe, sokkal jobban erezte magat ott, 9 evig elt. A mostani cicank kinti, es benti is, de nagyon cukor, kikeretozik ha kell neki. Szerintem jellemfuggo is.
2013. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor szokott összevissza pisilni, ha struvit köves. Eddig kétszer jött elő nála. Biztos jele, ha a vizeletben van egy kis vér is. Állatorvos ad rá injekciót, mellé pedig az URO-PET paszta javasolt.
2013. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor csinálja, ha nem vagytok otthon? Mert akkor tuti bosszú. A mi macskánk, ha el akarunk menni, tuti kiprésel még magából egy kis kakit, igaz alomba(mindig rögtön kivesszük alóla). Meg ha hazajövünk, akkor mindent szépen lever a kis mancsával, miután megbizonyosodott arról, hogy nézzük. Köcsögök... :D De mindenképp kérdezd meg az állatorvosotokat!
2013. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

holnap felhívom a klinikát ahol ivartalanították és megkérdezem hogy mit csináljak vele?

Többnyire az ajtó elé igen akkor ha nem vagyunk otthon.

2013. dec. 27. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hugyköves vagy kezdetleges homokja van.Ha dokihoz mész és tudsz akkor vigyél vizeletmintát.Ha egészséges a cica akkor ez lelki eredetű,nem változott valami a megszokott életében?


Aki meg azt javasolta,hogy rakja ki annak gratulálok..így kell megoldani a problémákat..

2013. dec. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hello. Ahol pisi helye voltt h ne járjon vissza szagtalanitani kell. Ecettel a legjobb és erős szagú mosószerrel és oda újra bizti nem pisil. Az alomoéva rakj egy kis macska füvet amelyik direkt arra van h szoktasd a wc re bármelyik elterelésnél találsz. Ha elmész otthonról rakj neki játékot és kaját h össze kösse a ,dolgotat egy idő után. Távozásod nem bosszú jut majd eszébe hanem a kaja és a játékok. :-) De mindenképpen nézésd meg allatorvoosal nehogy a műtét miat legyen
2013. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!